Katalog Wyposażenia Warsztatów Inter Cars 01/2021 | MOTOFAKTOR

Katalog Wyposażenia Warsztatów Inter Cars 01/2021

person Adrian Januszkiewicz 26/03/2021

Katalog Wyposażenia Warsztatów Inter Cars to publikacja kierowana do szeroko rozumianej branży motoryzacyjnej i nie tylko.

Dzisiejszemu mechanikowi trudno obsługiwać i serwisować obecne maszyny i pojazdy bez nowoczesnych narządzi i urządzeń. Dynamicznie rozwijający się rynek wymaga zatem ciągłej nauki, poznawania nowych rozwiązań i technologii. Katalog Wyposażenia Warsztatów ma spełniać te wszystkie wymagania. Stałe rozwijająca się oferta oraz wciąż rosnące oczekiwania rynku przekładają się na ciągłą rozbudowę katalogu Inter Cars.

 

Katalog wydany jest w jeszcze nowszej i bardziej przejrzystej szacie graficznej, podzielonej na 24 tematyczne podrozdziały zawierające najnowszą i najaktualniejszą ofertę narzędzi, urządzeń oraz akcesoriów na naszym rynku. W wydawnictwie nie zabrakło też nowości, ofert specjalnych oraz promocji przygotowanych dla klientów Inter Cars.

 

Katalog Wyposażenia Warsztatów Inter Cars to publikacja kierowana do szeroko rozumianej branży motoryzacyjnej, przemysłowej, agro i nie tylko… Jego czytelnikami są profesjonaliści, zawodowo zajmujący się naprawą, produkcją jak i również majsterkowaniem. Pismo znalazło uznanie szerokiej grupy profesjonalistów zainteresowanych nowoczesnymi technologiami i rozwiązaniami w mechanice samochodowej.

 

Dociera on bezpłatnie do ponad kilku tysięcy osób, przedstawicieli firm z branży motoryzacyjnej, przemysłowej a także agro. Dostępny jest również na filiach Inter Cars. Publikacja rozdawana jest podczas szkoleń technicznych oraz Show Car, a także na ważniejszych wydarzeniach powiązanych z branżą części zamiennych i mechaniki.

 

Katalog w wersji elektronicznej dostępny jest TUTAJ.

 

Źródło: Inter Cars

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).