Katalog TecDoc 03/2019 w ofercie Integry | MOTOFAKTOR

Katalog TecDoc 03/2019 w ofercie Integry

person Adrian Januszkiewicz 1/07/2019

Nowa baza danych została zaktualizowana o kolejne informacje o producentach części, zakres artykułów, ilustracji i pojazdów.

Katalog TecDoc 03/2019 zawiera:

 

  • dane ponad 700 producentów części zamiennych
  • ponad 6,6 mln artykułów
  • ponad 4 mln ilustracji
  • 74,6 tys. modeli samochodów osobowych
  • 35,5 tys. modeli pojazdów ciężarowych
  • dodatkowe informacje techniczne uaktualniane raz na kwartał dostępne w 35 językach

 

Grafiki, zdjęcia i rysunki do katalogu pobierane są przez Internet i automatycznie zapisywane na komputerze, dzięki czemu nie ma konieczności ponownego ich pobierania. Instalacja TecDoc 1 DVD jest 4x krótsza niż w przypadku wersji 5 DVD, zajmuje dużo mniej miejsca na dysku niż tradycyjna wersja 5 DVD, grafiki raz pobrane zapisują się na komputerze i nie ma konieczności pobierania ich ponownie, zakres danych jest taki sam jak w wersji 5 DVD*.

 

Dostępna jest także tańsza wersja katalogu online: TecDoc WEB CATALOG 2.5.

 

Program Online, uruchamiany jest bezpośrednio z poziomu przeglądarki internetowej. Licencja roczna. Katalog jest stale aktualizowany i można z niego korzystać z dowolnego miejsca i z dowolnego komputera, który ma dostęp do Internetu.

 

Zalety katalogu online podane przez Integra:

 

  • katalog jest dostępny z poziomu przeglądarki internetowej!
  • kupując abonament roczny – płacisz tylko raz za cały rok!
  • zakres danych w katalogu online jest taki sam jak w wersji DVD!
  • masz zawsze aktualne dane – katalog aktualizowany jest w trybie online!

 

*brak funkcji wyszukiwania po nr VIN i wg grafiki, brak wsparcia do systemu XP.

 

Źródło: Integra

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).