Katalog amortyzatorów Monroe | MOTOFAKTOR

Katalog amortyzatorów Monroe

person Redakcja 9/07/2018

Produkty ujęte w nowym katalogu Monroe zapewniają pokrycie dla 25 milionów pojazdów.

Firma Tenneco opublikowała nowy katalog Monroe zawierający ponad 800 nowych referencji. Wśród nich jest m.in. pełna gama amortyzatorów i rozpórek Monroe OESpectrum. Wyposażone w opatentowaną technologię Monroe R-TECH2 Rebound Valving Technology amortyzatory OESpectrum zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić zwiększoną zwrotność, czy szybkość reakcji. Nowy katalog zawiera również 60 dodatkowych zestawów ochronnych amortyzatorów Monroe i 33 nowe zestawy montażowe.

 

Katalog Monroe zawiera również rozbudowaną sekcję informacji o częściach ze stronami wyjaśniającymi najważniejsze funkcje amortyzatorów i rozpórek oraz wskazówkami dotyczącymi wymiany.

 

Katalog jest dostępny w wersji cyfrowej – zarówno w formie PDF, jak i interaktywnego e-Katalogu na stronie www.monroecatalogue.eu – w 10 językach, w tym w języku angielskim, holenderskim, francuskim, niemieckim, włoskim, polskim, portugalskim, rosyjskim, hiszpańskim i tureckim. Interaktywna wersja katalogu zawiera obrazy 360° umożliwiające szybką i dokładną identyfikację części.

 

Firma Tenneco wspiera dystrybutorów części i warsztaty samochodowe, udostępniając obszerne informacje na temat szkoleń i napraw pojazdów za pośrednictwem telefonicznej platformy Techline i platformy TADIS (Technicians Advanced Digital Information System), a także pełnej gamy innych materiałów dostępnych na www.training.tenneco.com.

 

Źródło: Tenneco

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).