KAMAZ-master wspierany przez VARTę ponownie zwycięża Rajd Dakar

person Adrian Januszkiewicz 8/02/2019

W spektakularnym stylu pilot Eduard Nikołajew wygrał trzeci z rzędu Rajd Dakar.

Na początku stycznia koncern KAMAZ-master wysłał cztery sponsorowane przez firmę VARTA zespoły do Peru, gdzie wzięły one udział w najbardziej znanym rajdzie pustynnym.

 

W ciągu 23 lat KAMAZ-master zwyciężył w 16 wyścigach. Z takim wynikiem jest to najbardziej utytułowany zespół wszech czasów. Ze względu na wyzwania, przed jakimi stały samochody podczas 10 etapów rajdu w okresie od 6 do 17 stycznia, koncern KAMAZ-master zdecydował się na wybór akumulatorów marki VARTA.

 

Jazda po piaszczystych wertepach Peru stanowi ogromne wyzwanie dla każdego pojazdu, a wydajny akumulator stanowi podstawowy element wyposażenia pojazdu ciężarowego, którego zespół liczy na zwycięstwo w Rajdzie Dakar. Akumulatory VARTA AGM zostały stworzone z myślą o eksploatacji w skrajnie trudnych warunkach, w związku z czym doskonale nadają się do wykorzystania w tego typu pojazdach. Akumulatory nie tylko są odporne na drgania i wysokie temperatury, ale także zapewniają wysoki poziom stabilności cyklicznej, co powoduje, że mogą być wielokrotnie ładowane i rozładowywane bez uszczerbku dla parametrów użytkowych.

 

Jak powiedział po zakończeniu rywalizacji Eduard Nikołajew:

Akumulatory VARTA AGM nigdy nas nie zawiodły – nawet podczas jazdy po górzystych, pustynnych terenach. W warunkach, gdzie silne wibracje powodują wycieki w innych akumulatorach, VARTA potwierdza swoją jakość. Eduard Nikołajew Pilot w zespole KAMAZ-master

Źródło: VARTA

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl