IV wydanie "GoRacing" już dostępne | MOTOFAKTOR

IV wydanie "GoRacing" już dostępne

person Adrian Januszkiewicz 6/06/2022

W najnowszej czwartej edycji e-magazynu "GoRacing", Goodyear zaprasza za kulisy serii wyścigowych WEC, ELMS, ETCR, WTCR.

Ciśnienie w oponach, pochylenie i zbieżność kół to jedne z kluczowych elementów decydujących o naszym bezpieczeństwie na drodze, a także komforcie jazdy. W świecie wyścigów te czynniki mogą przesądzić o wygranej, podobnie jak i to, co dzieje się za kulisami mistrzostw. O tym jak ważna jest synergia inżynierów i zawodników, a także z jakimi wyzwaniami mierzą się dostawcy opon opowiada Ben Crawley, dyrektor ds. sportów motorowych.

 

Na czytelników czeka też spora dawka informacji technicznych dotyczących torów, które goszczą największe wydarzenia motorsportowe w sezonie 2022. Ponadto fani motorsportu mogą dowiedzieć się, co łączy opony wyścigowe i szosowe marki Goodyear, a także jak wygląda współpraca producenta z  promotorami nowej przestrzeni sportów motorowych: e-sportu.

 

Rok 2021 w motorsporcie to dla Goodyeara fantastyczny czas, czego dowodem były kolejne miejsca na podium. Mamy nadzieję powtórzyć te sukcesy również w tym sezonie. W najbliższych miesiącach czeka nas szereg ekscytujących wyścigów, ale też zmian, więc poziom rywalizacji będzie jeszcze wyższy. Jednocześnie skupiamy się na zrównoważonym rozwoju, chcąc uzyskać lepsze osiągi z mniejszej liczby specyfikacji opon. Jest to zarówno ekscytujące, jak i wymagające zadanie dla naszych inżynierów – powiedział Paweł Jezierski, Kierownik ds. komunikacji Goodyear w regionie Europa Wschodnia-Północ.

 

Najnowsze wydanie e-magazynu „GoRacing” jest dostępne TUTAJ.

 

Źródło: Goodyear

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).