Inter-Team: tarcze hamulcowe REMSA Master Advanced Line w ofercie na wyłączność | MOTOFAKTOR

Inter-Team: tarcze hamulcowe REMSA Master Advanced Line w ofercie na wyłączność

person Joanna Piszcz 21/10/2017

Oferta Inter-Team została poszerzona o tarcze hamulcowe marki REMSA.

Inter-Team od 2009 r. jest wyłącznym dystrybutorem produktów marki REMSA. Dotychczasową ofertę klocków i szczęk hamulcowych REMSA w październiku 2017 r. poszerzono o tarcze hamulcowe REMSA Master Advanced Line.

Produkty marki REMSA cieszą się dużą popularnością wśród naszych klientów. Rozbudowa oferty o tarcze hamulcowe tej marki była więc naturalną odpowiedzią na oczekiwania rynku. Dzięki wyjątkowo szerokiej gamie tarcz REMSA jesteśmy w stanie dostarczyć części wysokiej jakości do prawie każdego typu samochodu, zaczynając od tych najnowszych, po najbardziej popularne, a na tych najrzadziej spotykanych kończąc. Kamil Król Product Manager Inter-Team

 

W ofercie Inter-Team dostępne są tarcze REMSA Master Advanced Line. Charakteryzują się one bardzo wysoką jakością, potwierdzoną licznymi testami laboratoryjnymi. Spełnienie najwyższych norm jakości tarcz REMSA Master Advanced Line potwierdzają uzyskane certyfikaty i homologacje.

 

REMSA to hiszpańska firma, która już od blisko 50 lat dostarcza elementy układu hamulcowego dla przemysłu motoryzacyjnego na całym świecie. Firma dysponuje 10 zakładami wyposażonymi w najbardziej elastyczne systemy produkcyjne. Rocznie z linii produkcyjnych REMSA schodzi ok. 130 mln części zamiennych, z czego ok 1/3 stanowią zestawy klocków i tarcz. Firma szczyci się bardzo szeroką liczbą oferowanych referencji, gdzie pokrycie zapotrzebowania części do europejskich aut wynosi aż 99 proc.

 

Źródło: Inter-Team

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).