Inter Parts otwiera oddział w Przecławiu k. Szczecina | MOTOFAKTOR

Inter Parts otwiera oddział w Przecławiu k. Szczecina

person Adrian Januszkiewicz 4/04/2019

Sieć Inter Parts otworzyła swój pierwszy oddział w województwie zachodniopomorskim, który zlokalizowano w Przecławiu, przy Al. Brzozowej 6.

Oddział oferuje bogaty asortyment zamiennych części samochodowych i motocyklowych. Oferta sklepu skierowana jest do klientów detalicznych i hurtowych. Inter Parts zaprasza do nowego oddziału warsztaty, dla których przygotowało szeroki wybór profesjonalnych narzędzi warsztatowych, wyposażenia, a także punktualny dowóz części do serwisów.

 

W trosce o ciągłą dostępność referencji ze swojej oferty, Inter Parts stworzyło przy oddziale nowoczesną, spełniającą najwyższe standardy, powierzchnię magazynową, o powierzchni 1200 m2, z wielopoziomowym systemem regałów półkowych – 3000 m2.

 

Sieć zachęca przy tym klientów hurtowych do udziału w programie lojalnościowym Premiówki. Za zakupy dokonane w oddziale, przyznawane są punkty wymienialne na atrakcyjne nagrody. Katalog dostępnych nagród znajduje się na stronie www.ipterminal.pl.

 

Dane adresowe oddziału w Przecławiu:

Aleja Brzozowa 6, 72-005 Przecław
Tel.: 532 747 700, 532 747 701, 532 747 702
E-mail: przeclaw@interparts.pl

 

Kierownik oddziału:

Roman Augustyniuk
Tel.:+48 795 591 412
E-mail: roman.augustyniuk@interparts.pl

 

Przedstawiciel handlowy

Gustaw Dudka
Tel.: 532 747 694
E-mail:gustaw.dudka@interparts.pl

Źródło: Inter Parts

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).