Inter Parts: nowy oddział dystrybutora | MOTOFAKTOR

Inter Parts: nowy oddział dystrybutora

person Adrian Januszkiewicz 5/07/2018

Firma Inter Parts otworzyła kolejny oddział - tym razem w Piotrkowie Trybunalskim.

Nowa filia dysponuje obszernym zapleczem magazynowym, które pozwala na składowanie większości referencji z oferty Inter Parts. Pozwala to na zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów hurtowych, do których skierowana jest bogata oferta części zamiennych do samochodów i motocykli.

 

Nowy oddział zaprasza także warsztatowców, dla których przygotowano szeroki asortyment narzędzi i wyposażenia warsztatowego, w tym szafki, ubrania warsztatowe, czy środki czystości.

 

Inter Parts posiada obecnie 25 oddziałów w kraju.

 

Dane kontaktowe oddziału:

 

Inter Parts Piotrków Trybunalski

 

ul. Łódzka 100A, 97-300 Piotrków Trybunalski

Tel.: 44/788 22 00

E-mail: piotrkow@interparts.pl

 

Godziny otwarcia:

 

Pn-Pt 08.00-18.00,

Sob. 08.00 – 13.00

 

Kierownik oddziału:

Grzegorz Wachula

Tel.: +48 538 818 340

E-mail: grzegorz.wachula@interparts.pl

 

Źródło: Inter Parts

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).