Inter Cars zapewnia o dostępności towarów | MOTOFAKTOR

Inter Cars zapewnia o dostępności towarów

person Adrian Januszkiewicz 26/03/2021

Inter Cars uspokaja swoich klientów, że pomimo awarii kontenerowca w Kanale Sueskim, nie będzie problemów z dostępnością towarów.

Nawet dwa dni może potrwać operacja związana z odwracaniem gigantycznego statku, który przechylił się na bok i zablokował Kanał Sueski. Przez tę wąską, sztuczną szczelinę, ulokowaną pomiędzy dwoma kontynentami, przepływa 10% światowego handlu. Doba przestoju w Kanale Sueskim oznacza zatrzymanie ok. 50 statków i 2,5 mln ton ładunków. Planowany przestój zmniejszy wolumen globalnego handlu o nieco ponad 1% w 2021 roku. Dotyczy to również części zamiennych do samochodów i pojazdów, potrzebnych do ich naprawy.

Na bieżąco monitorujemy sytuację związaną z awarią kontenerowca, który utknął w Kanale Sueskim. Nie ma wątpliwości, że jego uziemienie w tym miejscu będzie miało swoje przełożenie na dostawy towarów, jednak klienci współpracujący z Inter Cars mogą być spokojni. Nasze magazyny są odpowiednio zatowarowane i nie ma mowy o tym, aby mechanicy musieli się obawiać o dostępność towarów. Tomasz Białach Dyrektor Handlowy Inter Cars

 

Źródło: Inter Cars

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).