Inter Cars z kolejnym spadkiem sprzedaży w maju 2020 | MOTOFAKTOR

Inter Cars z kolejnym spadkiem sprzedaży w maju 2020

person Adrian Januszkiewicz 9/06/2020

Po pierwszych pięciu miesiącach 2020 roku wartość sprzedaży Inter Cars w Polsce spadła o 14%.

W maju 2020 roku o 9,6% spadła sprzedaż Grupy Inter Cars w Polsce w porównaniu z majem 2019 i wyniosła 345,9  mln zł. Przychód ze sprzedaży całej Grupy Inter Cars wyniósł 496,7 mln zł i był o 8,4% niższy niż w analogicznym miesiącu roku ubiegłego.

 

Sprzedaż zagranicznych spółek dystrybutora jest o 4,6% niższa niż przed rokiem, a łączna wartość sprzedaży sięgnęła 331,0 mln zł. Najwyższy wzrost odnotowano w Grecji (133,6%) i w Bośni i Hercegowinie (41,4%). Z kolei najwyższy spadek odnotowano we Włoszech (-56%).

 

Na wyniki finansowe grupy miała wpływ panująca na świecie epidemia koronawirusa.

 

Szczegółowe dane prezentujemy w poniższej tabelce:

Źródło: Inter Cars

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).