Inter Cars Ukraina otworzył nowy magazyn | MOTOFAKTOR

Inter Cars Ukraina otworzył nowy magazyn

Inter Cars Ukraina otworzył nowy magazyn części zamiennych w zachodnim rejonie kraju.

„Dzisiaj, podczas wojny, wydawałaby się to surrealistyczna historia. Ale znajdujemy sposoby, aby zapewnić naszym klientom najlepszą obsługę nawet w tych trudnych warunkach! INTER CARS UKRAINA OTWORZYŁ NOWY NOWOCZESNY MAGAZYN CZĘŚCI AUTO W ZACHODNIM REGIONIE. To centrum, które  umożliwi nam zapewnienie nowego poziomu usług naszym partnerom: zwiększenie asortymentu i szybkości dostaw, zwiększenie dostępności towarów i wygody klientów. Centrum będzie obsługiwać wszystkie oddziały w zachodnich regionach Ukrainy” – poinformowano na profilu Inter Cars Ukraina w mediach społecznościowych.

 

Z kolie na swojej stronie internetowej Inter Cars Ukraina podkreśla, że ten projekt to początek odbudowy firmy, która poniosła ogromne straty po zniszczeniu przez Rosję magazynu centralnego w Gorence w marcu 2022 roku. „Był to druzgocący cios, który nie tylko spowodował kolosalne straty, ale także zakłócił wszystkie standardowe procesy naszej działalności. Jednak dzięki skutecznej strategii, a także zaangażowaniu pracowników, Inter Cars Ukraina w krótkim czasie była w stanie wznowić pracę, stworzyć łańcuchy dostaw i zapewnić klientom części zamienne” – informuje firma.

 

Inter Cars Ukraina wyjaśnia, że dzięki nowemu hubowi logistyka w regionie zachodnim osiąga jakościowo nowy poziom: szybkość dostaw i dostępność towarów, szybkość i jakość obsługi klienta dzięki nowemu magazynowi wzrastają wielokrotnie. Z jednej strony nowy hub to usprawnienie obsługi klienta, z drugiej strony to poprawa warunków pracy pracowników.

Po zniszczeniu magazynu Inter Cars Ukraina w Horencu w 2022 roku byliśmy zmuszeni do transformacji naszej logistyki. Całkowita zmiana procesów logistycznych umożliwiła nam pracę, elastyczne rozwiązania pozwoliły dostosować się do trudnych warunków militarnych. A teraz naszym zadaniem jest wzrastać i rozwijać się w takich warunkach. W tym celu zbudowano magazyn w regionie zachodnim. Podobną sytuację mieliśmy już w 2011 roku, kiedy pożar uszkodził magazyn centralny Inter Cars Ukraina w Kijowie. Nas to nie powstrzymało: zbudowaliśmy w Gorence hub, który zasadniczo różnił się od poprzedniego – i to był już zupełnie inny poziom logistyki! Tym samym podnieśliśmy wówczas poprzeczkę dla logistyki w branży części samochodowych.

dyrektor generalny Inter Cars Ukraina - Wasyl Holovach

Budowa magazynu trwała 4 miesiące – od maja do sierpnia 2023 roku. Nowy hub rozpoczął działalność 28 sierpnia tego roku. Terminy dostawy towaru z Polski mają zostać skrócone do około trzech dni.

 

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej Inter Cars Ukraina.

 

Źródło i zdjęcia: Inter Cars Ukraina

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).