Inter Cars: konkurs dla warsztatów Q-Service | MOTOFAKTOR

Inter Cars: konkurs dla warsztatów Q-Service

person Adrian Januszkiewicz 12/07/2018

Niecałe 2 miesiące pozostały do końca konkursu w którym warsztaty zrzeszone w Q-Service rywalizować mogą o samochód zastępczy na rok.

1 czerwca wystartował organizowany przez Inter Cars konkurs dla warsztatów zrzeszonych w sieci Q-Service. Udział mogą wziąć w nim wszystkie placówki należące do sieci, które dodatkowo prześlą na adres organizatora zdjęcie warsztatu z widoczną wizualizacją sieciową, mogą wykazać się zwiększeniem zakupów w Inter Cars co najmniej o 5% w stosunku do analogicznego okresu w poprzedzającym roku oraz w czasie trwania konkursu będą miały na koncie minimum jedno szkolenie organizowane przez Dział Szkoleń Inter Cars.

 

Punkty w konkursie zdobywa się za opinie opublikowane w serwisie motointegrator.com. Im więcej pozytywnych opinii o warsztacie, tym większa liczba punktów trafia na jego konto. Opinii podlegają wszystkie wykonywane przez warsztat usługi. Dodatkowe punkty zdobyć można również za w pełni uzupełnioną wizytówkę na motointergrator.com, za poddanie się przez warsztat audytowi sieciowemu, przeprowadzonemu przez podmiot wskazany przez organizatora konkursu oraz za każde odbyte w czasie trwania konkursu szkolenie e-learningowe.

 

Walczyć jest o co, bo organizator przygotował bardzo atrakcyjne nagrody. Zgodnie z regulaminem cały kraj podzielony został na 4 regiony, a w każdym z nich wyłonionych zostanie po 3 triumfatorów. Zdobywcy pierwszych miejsc otrzymają samochody zastępcze Skoda Rapid dla warsztatu na okres jednego roku użytkowania. Drugie i trzecie miejsca nagrodzone zostaną wysokimi gratyfikacjami finansowymi możliwymi do wykorzystania na elementy podnoszące jakość obsługi w serwisie, np. na doposażenie biura obsługi klienta czy zmianę elementów wizualizacji sieciowej. Miejsca na podium dodatkowo nagrodzone zostaną specjalnymi pakietami reklamowymi, które zwycięskie warsztaty będą mogły wykorzystać na swoją promocję w radiu, prasie i Internecie. Każdy z laureatów otrzyma ponadto szeroki wachlarz świadczeń na techniczne szkolenia organizowane przez Inter Cars.

 

Konkurs trwa do końca wakacji, czyli do 31 sierpnia, a żeby wziąć w nim udział należy spełniać powyższe kryteria i przesłać swoje zgłoszenie wraz ze zdjęciem warsztatu na adres sieciserwisowe@intercars.eu.

 

Wzór zgłoszenia do pobrania tutaj.

 

Regulamin konkursu do pobrania tutaj.

 

Źródło: Inter Cars

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).