Inter Cars i Autonet chcą nabyć udziały w Partslife | MOTOFAKTOR

Inter Cars i Autonet chcą nabyć udziały w Partslife

person Joanna Piszcz 12/10/2021

Autonet i Inter Cars chcą nabyć po 33% udziałów w Partslife International Kft. - wynika z wniosku dotyczącego koncentracji złożonego we wrześniu 2021 w UOKiK.

Wniosek, który wpłynął do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) na początku września 2021 r. dotyczy utworzenia wspólnego przedsiębiorcy w drodze bezpośredniego nabycia przez rumuński Autonet i Inter Cars po 33% udziałów w Partslife PARTSLIFE International Kft. z siedzibą w Dunakeszi, Węgry.

 

Działalność wspólnego przedsiębiorcy będzie polegała na dostarczaniu spółkom działającym na rynku IAM rozwiązań w zakresie utylizacji części samochodowych i opakowań, recyklingu, jak również spełniania przepisów dot. bezpieczeństwa i higieny pracy oraz efektywności energetycznej.

 

Partslife jest częścią Grupy Partslife, która świadczy usługi doradcze swoim udziałowcom, partnerom systemowym oraz innym spółkom działającym na rynku IAM w zakresie ochrony środowiska, odpadów, opakowań oraz zarządzania energią, jak również w obszarze bezpieczeństwa i higieny pracy.

 

Autonet jest częścią Autonet Group Holding, który jest dostawcą w segmencie napraw samochodów w Europie środkowo-wschodniej, prowadzącym działalność w Rumunii, na Węgrzech, Słowacji i Słowenii. Autonet jest kontrolowany przez Swiss Automotive Group AG, która jest aktywna głównie na rynkach części zamiennych do samochodów osobowych i użytkowych w Austrii, Belgii, Czechach, Hiszpanii, Portugalii, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii, Szwajcarii, na Węgrzech i we Włoszech.

 

Źródłó: UOKiK

 

 

user photo

Autor

Joanna Piszcz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).