Innowacje filtracyjne Sogefi na rosyjskiej Automechanice | MOTOFAKTOR

Innowacje filtracyjne Sogefi na rosyjskiej Automechanice

person Adrian Januszkiewicz 24/07/2019

Najnowsze filtry i moduły Sogefi zostaną zaprezentowane na wystawie IAM w Rosji.

Sogefi zaprasza partnerów i klientów do odwiedzenia swojego stoiska F 233 w Pavilion Forum podczas targów Automechanika Russia-MIMS w dniach 26-29 sierpnia.

 

Sogefi oferuje szeroką gamę produktów dla rosyjskich klientów poprzez magazyn na terenie Moskwy, zapewniając krótszy czas wysyłki, a także maksymalną wydajność logistyczną i dostępność produktów. Podczas targów MIMS 2019 marka pokaże swoje nowe osiągnięcia w dziedzinie systemów filtracji pod względem innowacji technologicznych, wiedzy o oryginalnym wyposażeniu (OE), ochrony środowiska i nowych doświadczeń cyfrowych.

 

Na stoisku zostaną zaprezentowane również:

 

  • Nowe produkty dostępne na rynku IAM i OE
  • Wideo wyświetlające kompletne portfolio części zamiennych Sogefi
  • Aktualna sprzedaż i dokumentacja techniczna.

 

Źródło: Sogefi

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).