Hella i Porsche wprowadziły innowacyjny reflektor Matrix LED

Hella i Porsche wprowadziły innowacyjny reflektor Matrix LED

person Redakcja 11/08/2023

Hella i Porsche, w ścisłej współpracy, wprowadzili na rynek pierwszy na świecie reflektor o wysokiej rozdzielczości oparty na technologii Matrix LED.

Dzięki ponad 32 000 indywidualnie sterowanych pikselom na każdy reflektor technologia oświetlenia samochodowego została wzniesiona na zupełnie nowy poziom. Cyfrowy system reflektorów SSL|HD jest teraz dostępny po raz pierwszy w nowym Porsche Cayenne jako opcjonalne wyposażenie dodatkowe. Nigdy wcześniej reflektorom nie stawiano tak wysokich wymagań w zakresie funkcjonalności, precyzji i niezawodności w produkcji seryjnej.

 

reflektor Matrix LED Hella Porsche

Dzięki naszemu cyfrowemu systemowi reflektorów SSL | HD zapewniamy użytkownikowi końcowemu najlepszą widoczność w każdej sytuacji na drodze. W ten sposób aktywnie zwiększamy bezpieczeństwo w ruchu drogowym i dodatkowo zwiększamy komfort jazdy. Yves Andres dyrektor zarządzający ds. Oświetlenia w Hella

 

W porównaniu z konwencjonalnymi reflektorami przestrzeń wymagana na moduł światła została zmniejszona nawet o 75 procent. System reflektorów o wysokiej rozdzielczości realizuje nie tylko dalsze ulepszenia już dostępnych funkcji, takich jak adaptacyjne, nieoślepiające światła drogowe, ale także najbardziej wymagające nowe funkcje oświetleniowe. Dla przykładu, na autostradzie lub na wąskich objazdach robót drogowych optymalny pas ruchu może być dynamicznie rzutowany na drogę, aby zapewnić kierowcy dodatkowe wsparcie w bezpiecznym prowadzeniu pojazdu.

 

Źródło: Hella

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).