Hella i chiński FAW rozszerzają współpracę | MOTOFAKTOR

Hella i chiński FAW rozszerzają współpracę

person Adrian Januszkiewicz 18/09/2019

Hella i FAW postanowili uczynić ze wspólnego przedsięwzięcia Changchun Hella Faway Automotive Lighting strategicznego partnera dla "Hongqi", marki premium FAW.

Nowe przedsięwzięcie Helli i FAW obejmuje  dostarczanie wyrafinowanych systemów reflektorów, a także innowacyjnych rozwiązań produktowych w dziedzinie oświetlenia zewnętrznego i wewnętrznego. Ponadto obaj partnerzy dążą również do zacieśnienia współpracy w zakresie dalszych marek i wspólnych przedsięwzięć FAW.

Jesteśmy wiodącym producentem samochodów w Chinach. Chcemy stale poszerzać tę pozycję i dlatego nawiązujemy strategiczne partnerstwa. Technologia oświetlenia samochodowego będzie nabierać coraz większego znaczenia, a przede wszystkim będzie odgrywać dużą rolę w kształtowaniu wyglądu i wizerunku naszych modeli pojazdów, zwłaszcza marki Hongqi. Dlatego cieszymy się, że Hella i spółka joint venture Changchun Hella Faway Automotive Lighting są z nami. Są szanowanymi partnerami, którzy wyposażą nas w bardzo złożone systemy oświetleniowe. Zhang Pijie prezes Faway i dyrektor ds. Zakupów w grupie FAW
FAW i Faway są naszymi bliskimi i ważnymi partnerami od wielu lat. Dlatego cieszymy się, że możemy dalej rozwijać tę współpracę i jeszcze lepiej wspierać różne marki FAW dzięki naszym rozwiązaniom oświetleniowym. Nasza strategia jest następująca: w Chinach dla Chin. Kontynuując pogłębianie współpracy z FAW, kontynuujemy to podejście i umacniamy naszą własną pozycję na największym na świecie jednolitym rynku motoryzacyjnym. dr Frank Huber członek zarządu Hella, odpowiedzialny za globalny biznes oświetleniowy

 

Changchun Hella Faway Automotive Lighting została założona w 2012 roku jako spółka joint venture pomiędzy Hellą a spółką zależną FAWChangchun Faway Automobile Components. Spółka joint venture specjalizuje się w opracowywaniu i produkcji reflektorów na rynek chiński. Hella jest obecna w Chinach od 1992 roku i w tej chwili zatrudnia tam ponad 5500 pracowników w 16 spółkach (w tym w pięciu spółkach joint venture). W roku obrotowym 2018/2019 dostawca motoryzacyjny wygenerował sprzedaż w Chinach o wartości ponad 800 milionów euro.

 

Źródło: Hella

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).