Hankook rozwija ośrodek testowy w Hiszpanii | MOTOFAKTOR

Hankook rozwija ośrodek testowy w Hiszpanii

person Adrian Januszkiewicz 22/06/2021

Hankook oddał do użytku nowe centrum testowe na terenie Applus+IDIADA Group.

Aby w przyszłości móc jeszcze skuteczniej przeprowadzać testy opon, nowe centrum testowe Hankook zostało wyposażone w najnowocześniejszą, zautomatyzowaną i całkowicie nie korzystającą z papieru logistykę testów, od rejestracji wyników po magazyn i obsługę transportu. Ponadto 20-osobowy zespół testowy hiszpańskiej jednostki zależnej Hankook, która jest powiązana z Centrum Technicznym Hankook Europe w Hanowerze, ma do dyspozycji nowoczesne biura, pomieszczenia rekreacyjne i socjalne.

Wraz z dalszym rozwojem naszych zdolności testowych w Hiszpanii, razem z naszym lokalnym partnerem Applus+IDIADA wchodzimy na wyższy poziom. Jesteśmy przekonani, że zwłaszcza nowo powstałe obiekty testowe znacznie wpłyną na zwiększenie naszych wysiłków w tworzenie najlepszych warunków testowania opon i usług naszym pracownikom i klientom. Będziemy mogli też przeprowadzić znacznie więcej testów na miejscu. Klaus Krause szef Europejskiego Centrum Badań i Rozwoju w Hanowerze

 

Oficjalna inauguracja obiektu ma się odbyć tak szybko, jak tylko pozwoli na to obecna sytuacja pandemiczna.

 

Źródło: Hankook

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).