Grudniowy numer “Wiadomości IC” | MOTOFAKTOR

Grudniowy numer "Wiadomości IC"

person Redakcja 15/12/2020

Podsumowania, nowości i plany, czyli kolejna dawka informacji w najnowszym numerze "Wiadomości IC"

Rok 2020 był zdecydowanie inny niż wszystkie poprzednie. Niestabilność i niepewność na całym świecie odcisnęła znaczący wpływ na wielu firmach i przedsiębiorstwach.

 

Grudniowe wydanie “Wiadomości IC” jest podsumowaniem i zapowiedzią całego roku. Czytelnicy znajdą w nim moc informacji na temat dwóch akcji organizowanych przez Inter Cars i partnerów dla warsztatów i kierowców. Battery Point i druga edycja #pomagamypomagać to działania, które są odpowiedzią firmy na potrzeby klientów spółki.

 

O swoich sukcesach i kłopotach w 2020 roku opowiadają: Bartosz Ostałowski, który podsumowuje cały swój ostatni sezon oraz Bartek Januszewski, który przygotowuje się do EuroSkills 2021.

 

W numerze także informacje o Katalogu Online oraz szkoleniach online, czy technicznej infolinii eksperckiej. Z “Wiadomości IC” dowiemy się także co czeka nas w nadchodzącym roku 2021. Zmiany w przepisach dotyczących gospodarki odpadami, nowe strategiczne cele Inter Cars oraz poszerzanie sieci Q Service Castrol – to tylko część tematów, z którymi zapoznają się czytelnicy.

 

Nie zabraknie również informacji o gadżetach i nowościach produktowych zarówno w sekcji samochodów osobowych, jak i motocykli oraz wielu ciekawych artykułów dotyczących produktów producentów części.

 

Najnowszy numer “Wiadomości IC” dostępny jest TUTAJ

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).