Goodyear zwiększa ofertę zimową o nową gamę UltraGrip | MOTOFAKTOR

Goodyear zwiększa ofertę zimową o nową gamę UltraGrip

person Januszkiewicz Adrian 11/07/2019

Goodyear całkowicie modernizuje wielokrotnie nagradzaną linię opon zimowych UltraGrip wprowadzając modele UtraGrip Performance+, UltraGrip 9+ i UltraGrip Cargo.

Opona UltraGrip Performance+, dedykowana do aut o wysokich osiągach, ma poprawiać zachowanie na mokrej, suchej i zimowej nawierzchni dzięki dwóm kluczowym technologiom. Traction Protect zawiera nową żywicę, która zwiększa zdolność ogumienia do odkształcania i powrotu do pierwotnej formy. Pozwalać ma to na lepsze przekształcenie sił hamowania w przyczepność. Technologia Winter Grip wykorzystuje nową mieszankę gumy, która ma zapewniać lepszą elastyczność bieżnika w niskich temperaturach, zwiększając przyczepność na śniegu i lodzie.

Goodyear UltraGrip Performance+

UltraGrip 9+ to, według zapewnień Goodyeara, specjalista do jazdy w trudnych, zimowych warunkach drogowych. Swoją skuteczność również zawdzięcza dwóm innowacjom. Technologia Mileage Plus ma chronić oponę przed pęknięciami i odrywaniem się cząsteczek gumy spowodowanymi trudnymi warunkami drogowymi. Rezultatem mają być dłuższe przebiegi. UltraGrip 9+ jest także wyposażona w technologię Winter Grip, która ma zapewniać jej tak samo doskonałą przyczepność na śniegu i lodzie.

Goodyear UltraGrip 9+

Właściciele lekkich pojazdów użytkowych, którzy chcą utrzymać je w ciągłym ruchu, nawet w najtrudniejszych warunkach zimowych, mają do dyspozycji nowy model UltraGrip Cargo. Dzięki ulepszonej rzeźbie bieżnika i mieszanek, nowe ogumienie ma charakteryzować się znakomitą skutecznością hamowania na śniegu, co ma pozwolić też obniżyć całkowity koszt posiadania, wydłużając żywotność opony.

Goodyear UltraGrip Cargo

Ogumienie UltraGrip 9+ jest sukcesywnie wprowadzane na rynek, pełna paleta rozmiarów będzie dostępna do września 2019 r. W przypadku UltraGrip Performance+ ponad połowa rozmiarów będzie dostępna od sierpnia br., cały asortyment rozmiarów zostanie wprowadzony przed końcem czerwca 2020 r. Natomiast w pełnym przekroju rozmiarowym jest już dostępna opona UltraGrip Cargo.

 

Źródło: Goodyear

user photo

Autor

Januszkiewicz Adrian

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).