Goodyear Preferowanym Partnerem Mercedes-Benz AG w Polsce | MOTOFAKTOR

Goodyear Preferowanym Partnerem Mercedes-Benz AG w Polsce

person Redakcja 20/05/2023

Mercedes-Benz AG przyznał Goodyearowi w Polsce, jako jednemu z dwóch producentów opon, status Preferowanego Partnera w obsłudze posprzedażowej opon dla Mercedes-Benz Polska.

 

Opony Goodyear pasują do większości modeli marki Mercedes-Benz, zapewniając im optymalne osiągi, a część z nich produkowana jest w sposób spełniający specjalne wymagania opon pierwszego wyposażenia aut Mercedesa, z oznaczeniem Mercedes Original (MO). Wśród modeli opon letnich Goodyear z oznaczeniem MO są m.in. opony Goodyear Asymmetric 5EfficientGrip Performance, a w wariancie zimowym UltraGrip Performance+ i UltraGrip Performance GEN-1.

 

W ramach naszego partnerstwa Goodyear Polska zapewnia wsparcie merytoryczne w kwestii opon w punktach dealerskich, a wysokie kompetencje trenerów Goodyeara planujemy wykorzystać podczas szkolenia dla pracowników Autoryzowanych Serwisów MB w siedzibie Mercedes-Benz Polska. To pozwoli budować wartość dodaną dla naszych klientów – powiedział Piotr Kucharski, product manager ds. części zamiennych do samochodów osobowych Mercedes-Benz Polska.

 

Producenci pojazdów klasy premium jak Mercedes-Benz mają najwyższe wymagania co do jakości i osiągów swoich samochodów. Tego samego oczekują od dostawcy opon. Dotyczy to nie tylko opon montowanych fabrycznie, ale także kolejnych, tych wykorzystywanych w trakcie eksploatacji samochodu. Status Preferowanego Partnera to dla nas zaszczyt i wyraz uznania dla naszych produktów i całego zespołu – powiedział Leszek Szafran, dyrektor zarządzający dywizją opon osobowych w Goodyear Europe East North.

 

Źródło: Goodyear

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).