Goodyear po raz szósty z tytułem Top Employer Polska | MOTOFAKTOR

Goodyear po raz szósty z tytułem Top Employer Polska

person Adrian Januszkiewicz 4/02/2019

Goodyear już po raz szósty otrzymał tytuł Top Employer Polska, nagrodę przyznawaną corocznie przez niezależną organizację Top Employers Institute.

Firma Goodyear otrzymała prestiżowy certyfikat także w ośmiu innych krajach regionu Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki, w tym: w Belgii, Francji, Niemczech, Włoszech, Luksemburgu, Słowenii, Hiszpanii, Turcji, Wielkiej Brytanii, Afryce i Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Dodatkowo koncern po raz kolejny został wyróżniony certyfikatem „Top Employer Europe”.

 

Top Employers Institute jest niezależną organizacją certyfikacji w dziedzinie kadr, która ocenia uczestników na podstawie ankiety najlepszych praktyk kadrowych. Aby uzyskać certyfikat, organizacja musi osiągnąć wymagany standard, wyznaczony przez Top Employers Institute. Warto zauważyć, że Goodyear po raz kolejny przewyższył te wymagania.

Naszym priorytetem zawsze byli i będą nasi ludzie. Odpowiednie praktyki kadrowe pomagają utrzymać wyszkolonych pracowników i przyciągać nowe talenty do zespołu. Certyfikat Top Employer Institute jest dla nas ważnym dowodem uznania. Jacek Pryczek prezes zarządu Goodyear Dunlop Tires Polska

 

Top Employers Institute z siedzibą w Holandii wyróżnia najlepszych pracodawców na świecie od 1991 roku.

Jesteśmy przekonani, że organizacje certyfikowane w 2019 roku zapewniają pracownikom wyjątkowo dobre warunki i poprzez stawianie ludzi na pierwszym miejscu, zachęcają do dalszego rozwoju takich praktyk. Firmy te pomagają wzbogacać środowisko pracy poprzez wyjątkowe zaangażowanie na rzecz doskonałości w sprawach kadrowych, dlatego uznaliśmy je za pracodawców pierwszego wyboru. David Plink dyrektor generalny Top Employers Institute

 

Źródło: Goodyear

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).