Goodyear po raz szósty z tytułem Top Employer Polska | MOTOFAKTOR

Goodyear po raz szósty z tytułem Top Employer Polska

Goodyear już po raz szósty otrzymał tytuł Top Employer Polska, nagrodę przyznawaną corocznie przez niezależną organizację Top Employers Institute.

Firma Goodyear otrzymała prestiżowy certyfikat także w ośmiu innych krajach regionu Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki, w tym: w Belgii, Francji, Niemczech, Włoszech, Luksemburgu, Słowenii, Hiszpanii, Turcji, Wielkiej Brytanii, Afryce i Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Dodatkowo koncern po raz kolejny został wyróżniony certyfikatem „Top Employer Europe”.

 

Top Employers Institute jest niezależną organizacją certyfikacji w dziedzinie kadr, która ocenia uczestników na podstawie ankiety najlepszych praktyk kadrowych. Aby uzyskać certyfikat, organizacja musi osiągnąć wymagany standard, wyznaczony przez Top Employers Institute. Warto zauważyć, że Goodyear po raz kolejny przewyższył te wymagania.

Naszym priorytetem zawsze byli i będą nasi ludzie. Odpowiednie praktyki kadrowe pomagają utrzymać wyszkolonych pracowników i przyciągać nowe talenty do zespołu. Certyfikat Top Employer Institute jest dla nas ważnym dowodem uznania.

prezes zarządu Goodyear Dunlop Tires Polska - Jacek Pryczek

 

Top Employers Institute z siedzibą w Holandii wyróżnia najlepszych pracodawców na świecie od 1991 roku.

Jesteśmy przekonani, że organizacje certyfikowane w 2019 roku zapewniają pracownikom wyjątkowo dobre warunki i poprzez stawianie ludzi na pierwszym miejscu, zachęcają do dalszego rozwoju takich praktyk. Firmy te pomagają wzbogacać środowisko pracy poprzez wyjątkowe zaangażowanie na rzecz doskonałości w sprawach kadrowych, dlatego uznaliśmy je za pracodawców pierwszego wyboru.

dyrektor generalny Top Employers Institute - David Plink

 

Źródło: Goodyear

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).