Gates postawi na elektryfikację podczas Automechaniki | MOTOFAKTOR

Gates postawi na elektryfikację podczas Automechaniki

person Adrian Januszkiewicz 5/09/2022

Firma Gates wykorzysta swoje stoisko na tegorocznych targach Automechanika Frankfurt, aby podkreślić znaczenie elektryfikacji dla przetrwania sprzedawców IAM.

 

Pod hasłem „Od dostawcy do partnera” Gates będzie podczas targów Automechanika Frankfurt 2022 zachęcał do natychmiastowego przejścia na „Myślenie elektryczne”, aby sprzedawcy IAM mogli pozostać konkurencyjni. Tematy przewodnie będą następujące:

 

  • IAM musi przejść na elektryfikację już teraz, aby wykorzystać przyszłe możliwości sprzedaży;
  • Współpraca EV OE umożliwi firmie Gates dalsze wyznaczanie standardów na rynku wtórnym w zakresie jakości, niezawodności i trwałości części.

 

Gates przedstawi swój rodowód OE i zademonstruje, w jaki sposób jej rozwiązania układów napędowych i chłodzących, asortyment części hybrydowych oraz produkty E-Start zapewniają możliwości zysku i pomagają IAM zaspokoić zapotrzebowanie rynku.

 

Stoisko Gatesa, numer D37 w hali 4, zostanie podzielone na trzy kioski. Kombinacja ma na celu zaprezentowanie przejściowej oferty firmy w zakresie układów napędowych od silnika spalinowego (ICE) do pojazdów hybrydowych i elektrycznych (EV). Na stoisku o powierzchni 60 m² znaleźć ma się również strefa gier, w której odwiedzający stoisko będą mogli wziąć udział w grze wirtualnej rzeczywistości z nagrodami, które będzie można natychmiast wygrać.

 

Automechanika to prawdopodobnie najbardziej wpływowa wystawa na rynku wtórnym. Po długim oczekiwaniu z przyjemnością będziemy mogli ponownie spotkać się z ludźmi twarzą w twarz – mówi Steven Zimmer, wiceprezes ds. sprzedaży części zamiennych do samochodów w regionie EMEA – Electric Thinking jest siłą napędową naszej oferty i dlatego będzie w centrum uwagi tegorocznego stoiska Automechaniki. Gates uważa, że ​​aby skutecznie przejść na konserwację pojazdów elektrycznych, warsztaty będą potrzebowały nie tylko odpowiednich produktów i technologii, ale także dostępu do ogromnej ilości informacji technicznych. Nieustannie opracowujemy nowe materiały szkoleniowe, aby nasi klienci wyprzedzali konkurencję. Mamy już infrastrukturę, aby zapewnić wsparcie, którego nasi dystrybutorzy będą potrzebować, aby spełnić wymagania swoich klientów warsztatowych – dodaje.

Gama produktów Gates do pojazdów hybrydowych i elektrycznych we Frankfurcie

Kierując się rygorystycznymi celami niskiej emisji określonymi przez rządy, producenci pojazdów ścigają się, aby dostarczyć zelektryfikowany park samochodowy, a Gates pomaga w przekazywaniu mocy z pojazdów spalinowych do hybrydowych i elektrycznych.

 

Program części do pojazdów hybrydowych firmy Gates — paski E-Start Micro-V i zestawy pasków E-Start Micro-V — to jeden z najszybszych, a jednocześnie najcichszych systemów start-stop w eksploatacji. Produkty z gamy płynów będą obejmować modułowe węże do chłodziwa i elektryczne pompy wodne, obie szybko rozwijające się gamy, które już dodają wartości zarówno dla dystrybutorów, jak i instalatorów.

 

Źródło: Gates

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).