Firma Sosnowski z czterema Złotymi Medalami MTP | MOTOFAKTOR

Firma Sosnowski z czterema Złotymi Medalami MTP

Wśród laureatów kolejnej edycji Złotych Medali Grupy MTP znalazła się firma Sosnowski, która zdobyła aż 4 "krążki".

Laureatów konkursu o Złoty Medal Grupy MTP poznaliśmy jeszcze w 2020 roku, przed wirtualną edycją Targów Techniki Motoryzacyjnej. Oficjalne wręczenie nagród odbyło się dopiero teraz. Medale odebrał dr inż Rafał Sosnowski, właściciel firmy Sosnowski Sp. z o.o. Sp. k. Wyróżnienia za innowacyjność, pomysłowość i nowoczesność przyznano czterem urządzeniom:

 

  • TechPRO Digital ADAS – pierwsze na rynku urządzenie do kalibracji ADAS, które korzysta z TV 65″ 4K do wyświetlania paneli kalibracyjnych. Cyfrowe wzorniki kalibracyjne eliminują wydatki związane z zakupem fizycznych paneli kalibracyjnych dla różnych marek i modeli. Dzięki aktualizacjom online urządzenie jest gotowe na obsługę pojazdów, które w przyszłości wejdą na rynek!
  • MAHLE ArcticPRO ACX – urządzenie do serwisu klimatyzacji we wszystkich typach pojazdów, także hybrydowych i elektrycznych. Łączność Bluetooth i Wi-Fi zapewniają zdalny podgląd ekranu urządzenia, wysyłanie raportów SMS, korzystanie z drukarek w sieci lokalnej, zdalną diagnostykę, aktualizacje online. Komisja doceniła opatentowaną technologię E3 Pump, która wydłuża do 10 razy okres eksploatacji oleju oraz złączki E3 Connect, które umożliwiają odzysk do 100% czynnika z przewodów i szybkozłączek.
  • Aplikacja SRS Manager do sterowania szarpakiem i aplikacja IT.NORCOM do zarządzania SKP – obie aplikacje są ze sobą preintegrowane i pracują w tandemie. Zwiększają efektywność pracy na SKP oraz rozwiązują wiele aktualnych problemów związanych z dokumentacją usterek i archiwizacją wskazań urządzeń pomiarowych.
  • Ravaglioli Tyre Profiler – przejazdowe urządzenie do natychmiastowego pomiaru i analizy profilu bieżnika opon w momencie, kiedy klient wjeżdża do serwisu. Natychmiast drukuje raport o stanie bieżnika, problemach z geometrią, drodze hamowania na mokrej nawierzchni, potrzebie zamiany opon przednich z tylnymi.

 

Źródło: Sosnowski Sp. z o.o. Sp. k.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).