Firma Sosnowski z czterema Złotymi Medalami MTP | MOTOFAKTOR

Firma Sosnowski z czterema Złotymi Medalami MTP

person Adrian Januszkiewicz 25/02/2021

Wśród laureatów kolejnej edycji Złotych Medali Grupy MTP znalazła się firma Sosnowski, która zdobyła aż 4 "krążki".

Laureatów konkursu o Złoty Medal Grupy MTP poznaliśmy jeszcze w 2020 roku, przed wirtualną edycją Targów Techniki Motoryzacyjnej. Oficjalne wręczenie nagród odbyło się dopiero teraz. Medale odebrał dr inż Rafał Sosnowski, właściciel firmy Sosnowski Sp. z o.o. Sp. k. Wyróżnienia za innowacyjność, pomysłowość i nowoczesność przyznano czterem urządzeniom:

 

  • TechPRO Digital ADAS – pierwsze na rynku urządzenie do kalibracji ADAS, które korzysta z TV 65″ 4K do wyświetlania paneli kalibracyjnych. Cyfrowe wzorniki kalibracyjne eliminują wydatki związane z zakupem fizycznych paneli kalibracyjnych dla różnych marek i modeli. Dzięki aktualizacjom online urządzenie jest gotowe na obsługę pojazdów, które w przyszłości wejdą na rynek!
  • MAHLE ArcticPRO ACX – urządzenie do serwisu klimatyzacji we wszystkich typach pojazdów, także hybrydowych i elektrycznych. Łączność Bluetooth i Wi-Fi zapewniają zdalny podgląd ekranu urządzenia, wysyłanie raportów SMS, korzystanie z drukarek w sieci lokalnej, zdalną diagnostykę, aktualizacje online. Komisja doceniła opatentowaną technologię E3 Pump, która wydłuża do 10 razy okres eksploatacji oleju oraz złączki E3 Connect, które umożliwiają odzysk do 100% czynnika z przewodów i szybkozłączek.
  • Aplikacja SRS Manager do sterowania szarpakiem i aplikacja IT.NORCOM do zarządzania SKP – obie aplikacje są ze sobą preintegrowane i pracują w tandemie. Zwiększają efektywność pracy na SKP oraz rozwiązują wiele aktualnych problemów związanych z dokumentacją usterek i archiwizacją wskazań urządzeń pomiarowych.
  • Ravaglioli Tyre Profiler – przejazdowe urządzenie do natychmiastowego pomiaru i analizy profilu bieżnika opon w momencie, kiedy klient wjeżdża do serwisu. Natychmiast drukuje raport o stanie bieżnika, problemach z geometrią, drodze hamowania na mokrej nawierzchni, potrzebie zamiany opon przednich z tylnymi.

 

Źródło: Sosnowski Sp. z o.o. Sp. k.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).