Ferdinand Bilstein doceniony przez magazyn "Wirtschaftswoche"

person Adrian Januszkiewicz 11/01/2019

Firma Ferdinand Bilstein GmbH + Co. KG z Ennepetal jest niemieckim liderem rynku światowego w zakresie przeznaczonych na niezależny aftermarket części zamiennych do samochodów osobowych i użytkowych.

Wynika to z opublikowanej niedawno, aktualnej listy magazynu “Wirtschaftswoche”.

Na niezależnym rynku części zamiennych wyróżniają nas szczególnie nasz serwis, nasz asortyment ponad 60 000 różnych części zamiennych oraz dostępność na całym świecie. Tytuł ‚Lidera światowego‘ stanowi dla nas wyraz uznania, ale jednocześnie jest silnym bodźcem. Również w przyszłości chcemy sprostać wzywaniu, jakim jest dostarczanie klientom najwyższego poziomu oferty i obsługi. W tym celu nadal rozwijamy nasze przedsiębiorstwo, ciągle poszerzamy ofertę, a także program szkoleń dostarczający warsztatom cennych i pomocnych wskazówek. Jan Siekermann Dyrektor Zarządzający Ferdinand Bilstein

 

Lista liderów rynku światowego została opracowana pod naukowym kierunkiem profesora ekonomii Christopha Müllera z Uniwersytetu St. Gallen. Podstawą zaklasyfikowania są restrykcyjne kryteria, między innymi działalność na przynajmniej 3 z 6 kontynentów, obrót roczny minimum 50 milionów Euro oraz udział eksportu lub obrót na rynkach zagranicznych wynoszący nie mniej niż 50 %.

 

Cała lista wszystkich niemieckich liderów rynku światowego dostępna jest pod linkiem.

 

Źródło: Ferdinand Bilstein

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl