Faurecia i Hella tworzą Grupę Forvia | MOTOFAKTOR

Faurecia i Hella tworzą Grupę Forvia

person Adrian Januszkiewicz 8/02/2022

Faurecia i Hella ogłosiły nazwę nowo połączonej Grupy Forvia, utworzonej po przejęciu pakietu kontrolnego akcji Hella przez Faurecię.

Jesteśmy Forvia! Nowa nazwa odzwierciedla podstawowe elementy naszych marek Faurecii i Helli, a także oddaje ich wspólny cel – inspiruje mobilność. Grupa reprezentuje 150 000 utalentowanych osób w ponad 40 krajach zainspirowanych jedną wizją, mówiących jednym głosem i pracujących jako jeden zespół. Jako Forvia kształtujemy bezpieczną, zrównoważoną, zaawansowaną i dostosowaną do potrzeb mobilność dla dzisiejszych i przyszłych pokoleń – oświadcza Patrick Koller, Dyrektor Generalny firmy Faurecia.

 

Forvia doskonale oddaje ścisłą współpracę Faurecii i Helli. Nazwa ta ucieleśnia najważniejsze aspekty, które zawsze wyróżniały obie firmy takie jak: dynamizm, wizja, pasja, orientacja na rozwiązania, bliskość z klientem i duch wspólnoty. Jednocześnie FORVIA jest wyraźnym sygnałem nowego startu we wspólną przyszłość – dodaje Rolf Breidenbach, Dyrektor Generalny firmy Hella.

 

Faurecia i Hella będą nadal działać jako dwie niezależne spółki prawne, ściśle współpracując w celu stworzenia trwałej wartości dla wszystkich zainteresowanych stron. A to wszystko dzięki rozwiązaniom technologicznym i synergiom generowanym w najlepszym interesie dla obu firm.

 

W ramach Forvia przedsiębiorstwa zachowają swoje nazwy prawne tj. Faurecia i Hella. Będą one komunikowały się pod nazwą Forvia jako nazwą parasolową, a ich produkty będą nadal wprowadzane na rynek i dystrybuowane pod ich obecnymi markami.

 

Źródło: Faurecia

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).