"FANS" - Nowe narzędzie w wyszukiwarce bilstein group | MOTOFAKTOR

"FANS" - Nowe narzędzie w wyszukiwarce bilstein group

person Adrian Januszkiewicz 13/04/2021

Firma bilstein group opracowała nowe narzędzie do swojego katalogu online - wyszukiwarki Partsfinder zwane FANS.

FANS to skrót od ‘Future Article Notification System’, czyli ‘System Zgłaszania Nowych/Przyszłych Artykułów’. Rozwiązanie ma pozwolić użytkownikom wyszukiwarki Partsfinder uczestniczyć w ciągłym rozwoju asortymentu produktów.

 

Zespół odpowiadający za Partsfinder udostępnił kilka miejsc, z których informacja może zostać przesłana bezpośrednio do bilstein group. Zapewniać ma to maksymalnie uproszczone przesyłanie informacji zwrotnych.

 

Pierwsze miejsce, w którym użytkownicy zobaczą funkcję FANS to strona główna wyszukiwarki. Po kliknięciu na link FANS użytkownik zostaje przeniesiony do formularza kontaktowego, w którego pola można wpisać szczegóły, a następnie wysłać bezpośrednio do bilstein group. Podobny formularz kontaktowy jest dostępny również w przypadku, gdy w wyszukiwarka nie znalazła żadnych wyników. Ponadto ikona FANS została umieszczona w menu wyszukiwarki Partsfinder.

 

Wszystkie informacje przesłane i zebrane przez funkcję FANS będą poddawane analizie przez Menadżerów Produktu bilstein group. Jeżeli zostanie złożona wystarczająca ilość zapytań o konkretną część zamienną lub zostanie odkryty interesujący produkt niszowy, rozpocznie się proces rozwoju nowej referencji.

 

Po wprowadzeniu nowej pozycji do asortymentu wszyscy użytkownicy, którzy wcześniej przesłali zapytanie przez funkcję FANS, mają zostać odpowiednio poinformowani. Dzięki temu użytkownicy będą mogli aktywnie uczestniczyć w procesie rozwoju asortymentu bilstein group.

 

Źródło: bilstein group

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).