Fabrycznie nowe zaciski hamulcowe febi – wysoka jakość i szybka wymiana | MOTOFAKTOR

Fabrycznie nowe zaciski hamulcowe febi - wysoka jakość i szybka wymiana

person Redakcja 16/01/2023

Firma febi, renomowana marka bilstein group, uzupełniła swoją szeroką ofertę części zamiennych nowym asortymentem w postaci zacisków hamulcowych.

 

Nowy asortyment tworzy ponad 500 pozycji pokrywających ponad 95 000 zastosowań oraz dużą liczbę popularnych modeli pojazdów.

 

Zaciski hamulcowe febi są całkowicie nowe, nie posiadają elementów regenerowanych i przy ich zakupie nie jest wymagana kaucja lub zwrot starej części. Pozwala to jeszcze bardziej uwypuklić wiodące hasło marki dedykowane asortymentowi hamulców, czyli ‘Consistent Quality. Full Stop!’

 

Wszystkie części poddawane są gruntownym testom, potwierdzającym spełnianie wysokich standardów jakościowych bilstein group. Podobnie jak wszystkie inne produkty febi, również zaciski hamulcowe objęte są 3-letnią gwarancją producenta. Nowe zaciski hamulcowe uzupełniają oferowany przez febi, silny i odpowiadający produktom OE asortyment elementów układu hamulcowego.

Jedną z najważniejszych zalet nowego asortymentu jest możliwość zaoszczędzenia czasu. Wymiana na nowy zacisk hamulcowy zabiera 50% mniej czasu niż naprawa tego elementu, dzięki czemu samochód szybciej wraca na drogę.

 

W najbliższej przyszłości asortyment zostanie poszerzony o kolejne 100 nowych oraz interesujących pozycji wybranych w oparciu o oczekiwania klientów i rynku.

 

Nowe zaciski hamulcowe febi można znaleźć w wyszukiwarce partsfinder – katalogu części online firmy.

 

Więcej przydatnych informacji na temat oferowanych przez febi zacisków hamulcowych oraz innych elementów układu hamulcowego z asortymentu febi można znaleźć TUTAJ.

 

Artykuł sponsorowany przez bilstein group

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).