Exide wspiera gladiatorów na lodzie | MOTOFAKTOR

Exide wspiera gladiatorów na lodzie

person Sabina Słąba 8/02/2013

Pod koniec stycznia w Sanoku odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Świata w ice speedwayu. Debiutująca w nich polska reprezentacja zajęła 4 miejsce.

25 i 26 stycznia 2013 roku odbyły się w Sanoku Drużynowe Mistrzostwa Świata w ice speedwayu. Debiutowała na nich drużyna Polaków, w której skład wchodzili: Grzegorz Knapp, Paweł Strugała i Mirosław Daniszewski. Zdobyli 31 punktów, co dało im 4 miejsce, ex aequo z Czechami. Do podium zabrakło tylko jednego punktu, bo o tyle wyprzedzili naszych reprezentantów Szwedzi.

To fenomenalny wynik. Do dziś zadajemy sobie pytanie, jak Szwedzi z szóstego miejsca w pierwszym dniu, sięgnęli po brąz w drugim. Tak czy inaczej, wynik Polaków jest naprawdę świetny, zwłaszcza, że to debiutanci. Jarosław Nadstazik marketing manager Exide Technologies

 

Exide był sponsorem zawodów w Sanoku.

Trochę z przymrużeniem oka, ale możemy powiedzieć, że mieliśmy udział w sukcesie Polaków – do rozruchu motocykli używano akumulatorów marki Exide. Oprócz tego drużyna miała nasze pełne duchowe wsparcie. Nie pozostawiliśmy ich na lodzie! Jarosław Nadstazik

 

Ice speedway, czyli żużel na lodzie jest dyscypliną sportową, która powstała w Skandynawii w latach 30. ubiegłego wieku, a prawdziwą popularność zyskała w ZSRR i później – Rosji.

 

Źródło: Exide

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).