Exide sponsorem zespołu Intact GP w klasie Moto2 | MOTOFAKTOR

Exide sponsorem zespołu Intact GP w klasie Moto2

person Adrian Januszkiewicz 23/03/2020

Exide Technologies ponownie został sponsorem zespołu Intact GP, który będzie wspierać podczas tegorocznego sezonu mistrzostw Moto2.

W sezonie 2020 w zespole Intact GP ponownie startuje Tom Lüthi – z pochodzenia Szwajcar, który w 2019 r. czterokrotnie zajął miejsce na podium w finałowych wyścigach i zdobył trzecie miejsce w mistrzostwach. Towarzyszyć mu będzie Marcel Schrötter, dla którego poprzedni sezon był najlepszy w karierze (drugie miejsce w Austin i ósme miejsce w mistrzostwach). Zespół Intact GP zakończył ubiegły sezon na drugim miejscu, a w tym roku zamierza walczyć o pierwsze.

 

Trzydziestu motocyklistów będzie ze sobą rywalizować w 20 międzynarodowych wyścigach podczas zawodów MotoGP 2020. Dla milionów widzów na całym świecie wydarzenia te będą relacjonowane przez globalne stacje radiowe i telewizyjne – w tym przez Eurosport.

 

Dzięki temu, że w wyścigach startują prototypowe motocykle wyposażone w nowatorskie rozwiązania, motocyklowe mistrzostwa świata stanowią swoisty przegląd najlepszych technologii motocyklowych, przez co są popularne nie tylko wśród fanów wyścigów, ale również wśród producentów.

 

Exide, jako sponsor zespołu Intact GP, prezentuje gamę akumulatorów Motorbike & Sport, w skład której wchodzą takie akumulatory, jak: Exide Li-Ion, GEL, AGM Ready, AGM i Conventional – każdy z nich został stworzony na potrzeby konkretnych zastosowań.

 

Przykładowo akumulator Exide Li-Ion ma pozwalać lepiej kontrolować motocykl, a przy tym być bezobsługowym, dzięki czemu ma zapewniać wysoki stopień bezpieczeństwa w trakcie użytkowania.

Cieszymy się, że naszym sponsorem jest znów Exide. Firma produkuje najlepszej jakości akumulatory do motocykli, o doskonałych parametrach, a w ofercie posiada jedne z najbardziej niezawodnych rozwiązań technologicznych na rynku. Akumulator Exide Li-Ion jest do 80% lżejszy od tradycyjnego akumulatora kwasowo-ołowiowego, dzięki czemu prowadzenie motocykla staje się bardziej precyzyjne. Tom Lüthi Intact GP

 

Sezon rozpoczął się 8 marca pierwszym wyścigiem w Katarze, gdzie Marcel Schrötter i Tom Lüthi zdobyli 15 punktów mistrzowskich dla zespołu Intact GP po zajęciu siódmego (Schrötter) i dziesiątego miejsca (Lüthi). To plasuje zespół na czwartym miejscu w rankingu drużyn Moto2 po pierwszych zawodach sezonu 2020.

 

Źródło: Exide Technologies

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).