Exide: Medal Europejski dla akumulatorów Centra i Exide | MOTOFAKTOR

Exide: Medal Europejski dla akumulatorów Centra i Exide

person Joanna Piszcz 16/06/2015

Business Centre Club uhonorował Medalem Europejskim akumulatory Centra i Exide z serii Start-Stop AGM.

Exide znalazł się wśród 177 firm, które Business Centre Club wyróżnił za wyroby i usługi o europejskim standardzie. Nagrodzone Medalem Europejskim akumulatory Centra i Exide Start-Stop AGM ostały stworzone z myślą o coraz szybciej rozwijającym się rynku samochodów z systemem Start-Stop oraz z systemem hamowania rekuperacyjnego.

Medal Europejski to kolejne ważne wyróżnienie dla naszych produktów, które potwierdza pozycję Exide wśród liderów nowych technologii i producentów akumulatorów. To nie tylko cieszący nas dowód uznania, ale także doping do prowadzenia dalszych badań w zakresie technologii produkcji akumulatorów, do rozwoju i dostarczania naszym klientom produktów najwyższej jakości. Janusz Mieloszyk dyrektor generalny Exide Technologies S.A.

 

Podczas uroczystości wręczenia nagród i wyróżnień laureatom gratulacje złożył Marek Goliszewski, prezes Business Centre Club. “Dziś w takim oto gronie jesteśmy. W gronie tych, którzy chcą być Polakami i Europejczykami. George Friedman w książce “Następne 100 lat. Prognoza na XXI wiek” prognozuje, że Polska będzie jednym z 5 największych gospodarek świata obok Francji. Gwarancją tego są postawy, które reprezentują laureaci Medali Europejskich”.

 

Exide Technologies S.A. jest właścicielem marek Centra i Exide oraz częścią międzynarodowego lidera w produkcji akumulatorów – koncernu Exide Technologies. Exide jest producentem wielokrotnie nagradzanych, jednych z najbardziej zaawansowanych technologicznie produktów. Firma dostarcza akumulatory kwasowo-ołowiowe producentom samochodów i kierowcom od ponad 100 lat.

 

Na rynku europejskim Exide jako pierwszy wprowadził akumulatory do pojazdów z systemem Start-Stop. Zakład w Poznaniu od wielu lat współpracuje ze znanymi producentami samochodów i dostarcza akumulatory na pierwsze wyposażenie do modeli takich samochodów, jak: Jaguar, Land Rover, Fiat, Volkswagen, Toyota, Citroën, Peugeot, Škoda czy Hyundai oraz pojazdów ciężarowych Volvo i Scania. Exide jest obecnie jednym z największych na świecie producentów akumulatorów AGM.

 

Źródło:BCC

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).