Exide: marka wsparła 24. Ogólnopolski Turniej Wiedzy Samochodowej | MOTOFAKTOR

Exide: marka wsparła 24. Ogólnopolski Turniej Wiedzy Samochodowej

person Adrian Januszkiewicz 2/05/2018

Na tegorocznej edycji OTWS uczniowie i szkoły zawodowe znów mogli sprawdzić swoją wiedzę i wygrać liczne nagrody ufundowane m.in. przez firmę Exide.

Na początku kwietnia, podczas drugiego dnia Targów Techniki Motoryzacyjnej, obył się Ogólnopolski Turniej Wiedzy Samochodowej. Głównym celem OTWS jest wsparcie i krzewienie idei szkolnictwa zawodowego, poprzez sprawdzenie wiedzy przyszłych mechaników i fachowców z branży motoryzacyjnej (turniej skierowany jest do uczniów szkół o profilu samochodowym). Jak podkreślają nauczyciele, których wychowankowie wzięli udział w turnieju – rywalizacja tego typu motywuje do nauki i pozwala ustalić poziom przygotowania zawodowego. Podczas turnieju uczestnicy nie tylko mogli sprawdzić swoją wiedzę, ale także wygrać cenne nagrody – w tym roku pula nagród wyniosła 150 tysięcy złotych. Zwycięzcy turnieju otrzymali m.in. nagrody, dzięki którym edukacja w ich szkołach może nabrać bardziej praktycznego wymiaru.

 

Nauczyciele i dyrektorzy ze szkół, które wzięły udział w tegorocznym turnieju, mówią, że jest to nie tylko forma edukacji młodych ludzi, ale także zapoznania ich z najnowszymi urządzeniami i produktami z branży motoryzacyjnej. Dlatego też turniej został objęty patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej.

OTWS to forma edukacyjnej zabawy i wsparcia szkolnictwa zawodowego. Jest nam bardzo miło, że Exide mógł w niej uczestniczyć, m.in. jako sponsor wybranej puli nagród. Mariola Michalczyk kierownik marketingu w Exide Technologies S.A.

 

Film podsumowujący prezentujemy poniżej:

 

Źródło: Exide

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).