EV Experience - bilety już dostępne! | MOTOFAKTOR

EV Experience - bilety już dostępne!

person Adrian Januszkiewicz 18/05/2022

Już 25 czerwca br. na Torze Modlin w ramach EV Experience czekać będą setki "elektryków" z możliwością sprawdzenia każdego w akcji. Sprzedaż biletów właśnie ruszyła.

 

Już 25 czerwca 2022 r. na Torze Modlin w Nowym Dworze Mazowieckim odbędzie się święto elektromobilności. Wydarzenie organizowane przez EV Klub Polska oraz Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych (PSPA) będzie unikalną okazją, by w jednym miejscu nie tylko zobaczyć, ale również przetestować większość dostępnych na rynku modeli samochodów elektrycznych. Nie zabraknie m.in.: Tesli Model 3 i Model Y, Mercedesa EQS, EQB, EQV czy EQA, Porsche Taycana, Audi e-Tron GT, e-Tron S, BMW i4 i iX, Forda Mustanga Mach-E, Hyundaia Ioniq 5, Jaguara I-Pace, Kii EV6, Lexusa UX300e, Citroena e-Berlingo i e-C4, DS3 Crossaback, Fiata 500e, Cupry Born, Dacii Spring, Opla Mokki-e, Peugeota e-2008, Renault Megane E-Tech i Zoe, Volvo XC40 Electric, Volkswagena ID.3 czy ID.4.

 

Jazdy testowe samochodami zarówno sportowymi, luksusowymi, hatchbackami, jak i miejskimi będzie można odbyć na dwóch częściach (torach) Toru Modlin. Tor sportowo-treningowy ma 1,2 km długości i 22 zakręty, co jest idealną próbą dynamiki oraz przyczepności pojazdów. Z kolei część treningowa ma 2,4 km długości, 6 modułów szkoleniowych, 4 płyty poślizgowe oraz kurtyny wodne o wysokości 2,5 m.

 

By wziąć udział w wydarzeniu wystarczy wejść na stronę: www.evexp.pl i zakupić bilet wstępu. Cena dla wariantu jednoosobowego to 99 zł, a rodzinnego 149 zł. Bilet upoważnia do wstępu na obiekt Tor Modlin oraz możliwości korzystania z wielu jazd testowych samochodami elektrycznymi (zapisy na przejazdy próbne odbywać się będą na miejscu w dniu wydarzenia), jak też szeregu wykładów poświęconych tematyce elektromobilności. Podczas wydarzenia nie zabraknie również dodatkowych atrakcji. W samo południe odbędzie się II Zlot EV Klub Polska – pojawią się setki samochodów elektrycznych. Ich właściciele, członkowie Klubu, będą dzielić się swoimi doświadczeniami z gośćmi. Przez cały dzień będzie możliwość testowania mikromobilności, e-skuterów, e-hulajnóg czy e-rowerów, jak również skorzystania z Food Trucków.

 

 

Organizatorami EV Experience są: Fundacja EV klub Polska oraz Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych (PSPA). Wydarzenie odbędzie się w dniach 24-25 czerwca 2022 r. na Torze Modlin – zlokalizowanym w Nowym Dworze Mazowieckim (ok. 40 km od Warszawy). Dzień pierwszy przeznaczony jest dla Biznesu. Drugi dzień wydarzenia będzie otwarty dla każdego zainteresowanego. Na oficjalnych profilach Facebook, Instagram i LinkedIn można na bieżąco śledzić najważniejsze informacje o wydarzeniu. Patronem medialnym wydarzenia jest Motofaktor.pl.

 

Źródło: PSPA/EV Klub Polska

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).