Eurorepar rozszerzył ofertę produktową w dwóch kategoriach | MOTOFAKTOR

Eurorepar rozszerzył ofertę produktową w dwóch kategoriach

W ofercie produktowej marki Eurorepar pojawiły się nowe chłodnice, jak i filtry cząstek stałych.

Chłodnice

W odpowiedzi na potrzeby rosnącego parku samochodowego, Eurorepar uzupełnia swoją ofertę i wprowadza na rynek gamę chłodnic do samochodów osobowych oraz lekkich dostawczych.

 

Ze względu na umieszczenie w przedniej części pojazdu, chłodnica jest bardzo narażona na uszkodzenia na skutek uderzeń kamyków lub innych ciał obcych podczas jazdy. Uszkodzona, skorodowana lub zatkana chłodnica nie chłodzi już odpowiednio płynu chłodzącego, co prowadzi do przegrzania, a w efekcie nawet awarii silnika.

 

Chłodnice z gamy Eurorepar są wykonane z aluminium, co zapewnia odpowiednie parametry chłodzenia. Posiadają również wzmocnioną powłokę antykorozyjną, przetestowaną przez zespół ekspertów Stellantis, która ma gwarantować wysoką odporność na uszkodzenia, wpływając na dłuższą żywotność chłodnic.

 

Objęta 2-letnią gwarancją, podobnie jak inne wielomarkowe części Eurorepar, gama chłodnic marki liczy aktualnie 24 pozycje katalogowe, z których 18 jest przeznaczonych do samochodów marek Peugeot, Citroën i DS (Na przykład: Citroën C4 II, Peugeot 308 II, Citroen DS4).

Filtry cząstek stałych

Wobec starzejącego się parku samochodowego i bardziej rygorystycznych kontroli emisji spalin podczas obowiązkowych badań technicznych samochodów, Eurorepar rozszerzył również swoją ofertę filtrów cząstek stałych przeznaczonych dla pojazdów osobowych i lekkich dostawczych z silnikami diesla.

 

Warunki jazdy (zwłaszcza miejskiej) powodują przyspieszone zatykanie się filtrów cząstek stałych. Mogą one pękać i tracić swoje własności filtrujące, a przez to wymagać przedwczesnej wymiany.

 

Aby odpowiedzieć na różnorodne potrzeby klientów zgłaszających się do warsztatów, w gamie filtrów cząstek stałych Eurorepar stosuje się dwie technologie produkcji: z zastosowaniem węglika krzemu i kordierytu, z których każda przeznaczona jest do grup pojazdów określonych przez ich wiek, sposób eksploatacji itp…

 

Gama filtrów cząstek stałych Eurorepar obejmuje 51 pozycji katalogowych, z których 13 jest przeznaczonych do samochodów Grupy Stellantis (Citroën, DS Automobiles, Opel, Peugeot, Alfa Romeo, Chrysler, Fiat itd.), a 38 do innych marek samochodów obecnych na rynku.

 

Homologowana zgodnie z aktualnie obowiązującymi dyrektywami Unii Europejskiej gama filtrów cząstek stałych Eurorepar podlega licznym testom, aby mogła odpowiadać poziomom wydajności i jakości wymaganym przez ekspertów z Grupy Stellantis.

 

Cała oferta chłodnic i filtrów cząstek stałych Eurorepar jest zaprezentowana w elektronicznych katalogach Service Box i Service Box Multi-Brand, i jest dostępna dla autoryzowanych serwisów, a także warsztatów niezależnych w punktach dystrybucji Distrigo. O szczegóły można zapytać kontaktując się z Biurem Obsługi Klienta DISTRIGO (tel. 22 500 94 72, mail: czesci@distrigo.com.pl).

 

Źródło: Stellantis

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).