Europart wprowadza do oferty piasty kół gamy Premium Parts | MOTOFAKTOR

Europart wprowadza do oferty piasty kół gamy Premium Parts

person Adrian Januszkiewicz 28/09/2018

W linii produktowej Europart Premium Parts pojawiły się piasty kół.

Piasty kół Europart Premium Parts są wytwarzane z wysokiej jakości stopu szarego żeliwa odpornego na działanie temperatur. Nowoczesny proces produkcji zapewnia, że wszystkie wymagane wymiary są dokładnym odwzorowaniem części oryginalnych. Wysokiej jakości łożyska walcowe w połączeniu ze smarem przystosowanym do długotrwałego działania w wysokich temperaturach, zapewniają dokładne prowadzenie wału, długą żywotność oraz niewielki hałas.

Piasty do kół Europart przechodzą bardzo restrykcyjne testy funkcjonalne i eksploatacyjne. Sebastian Kamphaus Director Category Management Europart

 

Kamphaus jest przekonany, że „rozszerzenie asortymentu w portfolio produktów Europart Premium Parts o piasty jest właściwym kierunkiem rozwoju”.

 

Asortyment marki Europart Premium Parts to obecnie ponad 7500 produktów. Obejmuje między innymi części z grup produktowych: silnik, napęd, resorowanie i amortyzacja, osie i układ kierowniczy, układ hamulcowy, sprężone powietrze, oświetlenie, nadwozie, jak również elementy kabiny kierowcy. Klienci dodatkowo znajdą w ofercie materiały eksploatacyjne oraz wyposażenie warsztatowe.

 

Wszystkie części zamienne można zamówić na platformie zamówień online Europart.

 

Źródło: Europart

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).