EUROPART publikuje katalog "We just do!"| MOTOFAKTOR

EUROPART publikuje katalog "We just do!"

person Adrian Januszkiewicz 4/10/2021

Najnowszy katalog "We just do!" marki EUROPART został wydany pod hasłem "Karma dla warsztatu"… i nie jest to tylko metafora.

Oprócz absolutnych nowości EUROPART, zaprezentowanych na 353 stronach katalogu “We just do!”, pod marką EUROPART Premium Parts również właściciele psów mogą teraz znaleźć przekąski – nagrody dla swoich czworonożnych towarzyszy w warsztacie. Bohaterami nowego medium sprzedażowego EUROPART są czworonożne pupile warsztatowe, dla właścicieli których przygotowano specjalny konkurs z nagrodami. Sympatyczne psy warsztatowe w pełen humoru sposób komentują codzienne życie w warsztacie i tym samym wywołują uśmiech na twarzach czytelników. Katalog targowy EUROPART “We just do!” ukazał się 1 października 2021, wraz z jesiennymi kampaniami ofert specjalnych i potrwa aż do 30 listopada 2021.

 

Na 353 stronach EUROPART prezentuje ponad 2500 starannie dobranych artykułów i oferty specjalne z zakresu wyposażenia warsztatów, techniki narzędziowej, bezpieczeństwa pracy, sprzętu i akcesoriów, chemii, oświetlenia i elektryki, silnika, montażu silnika i napędu, sprężonego powietrza, układu hamulcowego, podwozia, części domontowywanych i nasadzanych oraz transporterów. Do najlepszych ofert aktualnej jesiennej promocji można zaliczyć m.in. reflektory pomocnicze LED oraz narzędzia do pracy pod wysokim napięciem. W ofercie można także znaleźć kamizelki odblaskowe, urządzenie nawigacyjne Garmin DEZL LGV700 z kamerą cofania i wiele innych.

Światowa nowość: urządzenie do czyszczenia suchym lodem

Podobnie jak w latach ubiegłych, EUROPART prezentuje w swoim katalogu “We just do!” liczne innowacje produktowe i nowości w programie dostaw. Przykładowo firma prezentuje absolutną światową nowość w postaci urządzenia do czyszczenia suchym lodem IB 10/8 L2P firmy Kärcher. Nowe urządzenie służy do bezchemicznego czyszczenia komponentów i jest pierwszym urządzeniem “Ice-Blaster”, które potrzebny do czyszczenia suchy lód generuje podczas samego zastosowania. Dzięki temu urządzenie do czyszczenia suchym lodem marki Kärcher nadaje się w szczególności zastosowania w codziennej pracy warsztatowej.

 

Kolejną nowością w ofercie EUROPART są produkty chemiczne szwajcarskiego producenta Brunox, takie jak odrdzewiacze, smary czy środki antykorozyjne, a także środki czyszczące i oleje marki Valvoline. Obok nowych produktów w katalogu można znaleźć również asystentów kontroli skrętu marki Axion i Dometic. Oparty na kamerze system monitoruje prawe martwe pole pojazdu i automatycznie ostrzega, gdy tylko w tym obszarze pojawi się źródło zagrożenia. Systemy są automatycznie trwale aktywne od prędkości 0–30 km/h, powyżej tej prędkości tylko wtedy, gdy jest włączony kierunkowskaz.

 

Światła tylne do transporterów firmy Valeo to także nowość w ofercie EUROPART, podobnie jak wózek warsztatowy Performance Plus firmy KS-Tools z 279 częściami w pięciu szufladach i solidnym blatem roboczym ze stali szlachetnej. W nawiązaniu do hasła kampanii – “Vollblut” – firma EUROPART oferuje pod własną marką EUROPART Premium Parts nowy, profesjonalny wózek warsztatowy marki Hazet w edycji “Vollblut”. Wyłącznie w EUROPART klienci mogą nabyć również walizkę wysokiego napięcia do pojazdów użytkowych firmy Hazet do obsługi elementów pod napięciem, takich jak akumulatory, kondensatory lub rozdzielacze.

Trzy lata gwarancji producenta na części EUROPART Premium Parts

Oprócz produktów silnych partnerów markowych, w nowym katalogu targowym EUROPART “We just do!” znalazło się również miejsce dla licznych artykułów marki własnej EUROPART Premium Parts. Odpowiednie oznaczenie przy prezentacji produktów wskazuje na nową, trzyletnią gwarancję producenta, której firma EUROPART udziela od ubiegłego roku na wszystkie części własnej marki EUROPART Premium Parts. Tym samym EUROPART wykracza daleko poza ustawową gwarancję.

 

Poza szerokim asortymentem części i materiałów warsztatowych, atrakcyjnych ofert i wysokiej dostępności EUROPART kładzie szczególny nacisk na fachowe doradztwo. Dlatego w katalogu “We just do!” znaleźć można także liczne wskazówki i porady, np. informacje dotyczące znakowania pasów mocujących do zabezpieczania ładunków, gdzie szczegółowo wyjaśniono wszystkie kody i oznaczenia całkowicie wszytych etykiet.

 

Katalog targowy liczący 353 strony firmy EUROPART o nazwie “We just do!” jest dostępny we wszystkich oddziałach EUROPART i można go też pobrać online pod poniższym linkiem https://europart.net/pl/we-just-do/.

 

Źródło: EUROPART

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).