Euromaster ECN zmienia prezesa zarządu | MOTOFAKTOR

Euromaster ECN zmienia prezesa zarządu

person Adrian Januszkiewicz 10/11/2021

Od 1 grudnia br. stanowisko Prezesa Zarządu Euromaster Europe Central North obejmie Tomasz Nastaj, zastępując Mindaugasa Kelpša.

Tomasz Nastaj od lat związany jest z branżą motoryzacyjną, a swoją ścieżkę zawodową w Grupie Michelin rozpoczął w 2015 roku. Dotychczas pełnił funkcję Dyrektora Sprzedaży w firmie Michelin Polska Sp. z o.o. Był odpowiedzialny za linię produktową opon do samochodów osobowych i dostawczych, gdzie z sukcesem zarządzał zmianami dystrybucyjnymi firmy oraz innowacyjnymi projektami w kierunku digitalizacji środowiska pracy. Jest ekspertem od handlu w kanale hurtowym oraz eCommerce. Specjalizuje się w optymalizacji jednostek handlowych. Posiada doświadczenie w kierowaniu zespołem na szczeblu międzynarodowym i wielokulturowym.

 

W ciągu swojej ponad 20-letniej kariery pełnił różne funkcje kierownicze wyższego szczebla, m.in. Szefa Rozwoju Sieci Dealerskiej marki Nissan w Czechach i na Słowacji z siedzibą w Pradze oraz Regionalnego Kierownika Retail Marketingu Europy Centralno-Wschodniej w Budapeszcie. Pierwsze kroki w branży motoryzacyjnej stawiał w roli reportera i korespondenta dla specjalistycznych magazynów i portali motoryzacyjnych. Współpracował z mediami, m.in. radiem i telewizją publiczną.

To dla mnie zaszczyt móc kierować organizacją Euromaster w kolejnych latach, w których coraz większą rolę będzie odgrywać digitalizacja i upraszczanie procesów handlowych w ścieżce zakupowej, prowadząc tym samym do zwiększenia satysfakcji pracy zespołu i naszych kontrahentów. Rynek motoryzacyjny zmienia się w bardzo dynamicznym tempie. Będzie mi zależało na utrzymaniu tego tempa, pozyskiwaniu nowych partnerów do współpracy oraz na wzmocnieniu obecności marki Euromaster na powierzonych mi rynkach. Tomasz Nastaj

 

Nowy Prezes Zarządu będzie kierował strukturami Euromaster na Litwie, w Polsce i Czechach. Wyniki regionu będzie raportował bezpośrednio do Globalnego Szefa Franczyzy we Francji.

 

Tomasz Nastaj ukończył Wydział Ochrony Środowiska na UMCS w Lublinie. Posiada dyplom Uniwersytetu Uppsala w Szwecji. Jest fanem narciarstwa i windsurfingu. W przeszłości odnosił sportowe sukcesy na arenie ogólnopolskiej. Wolny czas spędza aktywnie ze swoją rodziną, najchętniej w Czechach, stąd m.in. jego biegła znajomość tego języka oraz zamiłowanie do geografii, literatury i historii tego narodu.

 

Sieć Euromaster jest częścią Grupy Michelin, ale poza strategicznym dostawcą – firmą Michelin – współpracuje z innymi producentami opon oraz producentami i dystrybutorami części samochodowych, akcesoriów, a także materiałów i płynów eksploatacyjnych do aut. Sieć zrzeszonych serwisów specjalizuje się w zakresie serwisowania opon oraz lekkiej mechanice. Swoje usługi świadczy dla klientów indywidualnych, flot aut osobowych i pojazdów ciężarowych oraz dla firm transportowych w kraju i za granicą.

 

Źródło: Michelin

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).