Elementy SWAG zapewniają precyzyjne prowadzenie | MOTOFAKTOR

Elementy SWAG zapewniają precyzyjne prowadzenie

„Precyzyjne prowadzenie dzięki elementom SWAG do układu kierowniczego i zawieszenia”- hasło najnowszej kampanii SWAG podsumowuje zalety uznanej marki należącej do bilstein group.

 

Do oferty SWAG trafiają wyłącznie produkty charakteryzujące się najwyższa precyzją wykonania oraz najwyższym poziomem jakości. Kampania koncentruje się na elementach SWAG do układu kierowniczego i zawieszenia, podkreślając przy tym obszerny katalog, jakość OE oraz specjalizację w produkcji wybranych elementów przez własny zakład bilstein group Engineering.

 

Hasło przewodnie marki SWAG „Best Choice for Spare Parts”, czyli „Najlepszy wybór w zakresie części zamiennych” znajduje doskonałe odzwierciedlenie w katalogu elementów układu kierowniczego i zawieszenia. Aktualnie obejmuje on jeden z najszerszych asortymentów na niezależnym aftermarkecie. Ponad 9 500 elementów układu kierowniczego i zawieszenia pokrywa wszystkie popularne marki pojazdów w Europie. Obok podstawowych części zamiennych innowacyjne i odpowiednio dobrane Specjalne Zestawy Naprawcze SWAG oferują warsztatom szybkie i skuteczne rozwiązania w zakresie napraw samochodów.

 

Ponad 2 750 Specjalnych Zestawów Naprawczych – to bez wątpienia jeden z wyróżników kampanii. Zestawy SWAG obejmują wszystkie niezbędne elementy, co pozwala warsztatom zaoszczędzić czas i pieniądze. Nie ma potrzeby wyszukiwania lub zakupu dodatkowych, lub brakujących części. Specjalne Zestawy Naprawcze zawierają wszystko, co jest potrzebne do przeprowadzenia kompleksowej naprawy.

 

SWAG jest synonimem elementów układu kierowniczego i zawieszenia, które spełniają najwyższe wymagania w zakresie jakości produkcji i niezawodnego montażu oraz zapewnia spełnienie specyfikacji OE. Oznacza to, że elementy SWAG do układu kierowniczego i zawieszenia są odpowiednikami części montowanych fabrycznie przez producentów pojazdów, a tym samym gwarantują najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa jazdy oraz niezawodności. W zakresie przeznaczenia lub w porównaniu do oryginalnej konstrukcji nie posiadają żadnych zmian lub modyfikacji.

 

 

 

 

Przynależność do bilstein group – obok renomowanych marek febi i Blue Print – pozwala firmie SWAG zajmować szczególną pozycję na niezależnym aftermarkecie. I to nie tylko ze względu na fakt, że wybrane elementy pochodzą z własnej produkcji. W zlokalizowanym obok centrali firmy, w niemieckiej miejscowości Ennepetal, zakładzie produkcyjnym bilstein group Engineering do wytwarzania różnorodnych części układu kierowniczego i zawieszenia wykorzystywane jest wieloletnie doświadczenie połączone z nowoczesnym parkiem maszynowym. To kolejny as w rękawie firmy SWAG, potwierdzający tylko posiadanie przez firmę odpowiedniego know-how oraz kompetencji w zakresie produkcji.

 

Kampania podkreśla również 3-letnią gwarancję producenta obejmującą wszystkie produkty SWAG, a nie tylko wyłącznie elementy układu kierowniczego i zawieszenia. To kolejne potwierdzenie jakości i niezawodności produktów SWAG.

 

Więcej informacji na temat firmy SWAG oraz kampanii poświęconej elementom układu kierowniczego i zawieszenia można znaleźć TUTAJ.

 

Artykuł sponsorowany przez bilstein group

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).