Doyen Auto ogłasza przejęcie Verviers Freins | MOTOFAKTOR

Doyen Auto ogłasza przejęcie Verviers Freins

person Adrian Januszkiewicz 8/11/2018

Doyen Auto (spółka zależna od Autodis Group) umacnia swoją pozycję w krajach Beneluksu dzięki przejęciu Verviers Freins (Belgia).

Verviers Freins S.A., założona w 1967 roku przez Josepha Vandeberga, jest dystrybutorem wielu części mechanicznych, karoserii, lakierów, narzędzi i wyposażenia warsztatowego, a także aktywnym członkiem sieci API i prowadzi około 20 warsztatów 1,2,3 Autoservice.

 

Solidnie zakotwiczony w dorzeczu Liège i we wschodnich belgijskich kantonach, Verviers Freins zatrudnia prawie 100 pracowników rozłożonych na 8 punktów sprzedaży. Na dzień 31 grudnia 2017 r. spółka osiągnęła obroty w wysokości prawie 21 mln euro. Verviers Freins jest przy tym jednym z historycznych partnerów Doyen Auto.

 

To przejęcie ilustruje strategię wspólnego rozwoju zarówno dla Doyen Auto, jak i Verviers Freins. Przy wsparciu Doyen Auto jako udziałowca, Verviers Freins będzie kontynuować rozwój, podczas gdy Doyen Auto skonsoliduje swoją pozycję w regionie Liège.

 

Organy przedstawicielskie pracowników zostały poinformowane i skonsultowane, a także wydały pozytywną opinię na temat tego przejęcia.

Przejęcie Verviers Freins przyspieszy rozwój Doyen Auto na rynkach Beneluksu, generując znaczne synergie w logistyce i rozwoju biznesu. Witamy zespoły Verviers Freins, które są uznane za profesjonalizm, know-how i wyczucie obsługi klienta. Auguste Amieux dyrektor generalny Doyen Auto
Moi bracia Pierre i Oliver oraz ja cieszymy się, że nasza firma może dołączyć do Doyen Auto. Rzeczywiście, w ciągle zmieniającym się kontekście rynkowym, dołączenie do silnej międzynarodowej grupy, takiej jak Doyen Auto i, szerzej, Autodis Group, jest bardzo dobrą okazją, która pozwoli firmie kontynuować rozwój przy zachowaniu bardzo dobrego poziomu usług, a dla klientów, dostępność i jakość zapasów. Anne Vandeberg członek zarządu i rodziny Vandeberg

 

Źródło: Autodis Group

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).