Dodatkowe możliwości oprogramowania TEXA IDC5 CAR | MOTOFAKTOR

Dodatkowe możliwości oprogramowania TEXA IDC5 CAR

person Redakcja 24/08/2018

IDC5 CAR to nie tylko diagnostyka i potężna baza danych technicznych, to również funkcjonalności oprogramowania umożliwiające użytkownikom poszerzanie wachlarza oferowanych usług.

Do dodatkowych możliwości możemy zaliczyć m.in. – obsługę zaawansowanych systemów ADAS (dzięki wyposażeniu warsztatu w zestaw Texa CCS lub RCCS, użytkownik Texa może poszerzyć swoją ofertę o Kalibracje Kamer i Radarów w nowoczesnych systemach wsparcia kierowcy). Oprogramowanie Texa CAR daje również możliwość pełnego zarządzania systemami TPMS – wystarczy wyposażyć się w odpowiednie urządzenie Texa – TPS, TPS2 lub TPS Key – urządzenia te umożliwiają odczyt ID czujników TPMS, ich klonowanie czy też programowanie, a dzięki pełnej diagnostyce IDC5 wykonamy odpowiednie regulacje w sterowniku TPMS.

 

Posiadacze oprogramowania IDC5 CAR mogą rozszerzyć oprogramowanie o obsługę pojazdów sportowych oraz ekskluzywnych. Dzięki opcjonalnej aktywacji pakietu SUPERCAR – diagnostyka pojazdów takich marek jak np. Ferrari, Lamborghini, Maserati, Porsche nie będzie stanowić już problemu. Istnieje także możliwość korzystania z profesjonalnego wsparcia call center – dostępnego dla użytkowników najnowszych wersji oprogramowania CAR.

 

Źródło: Texa

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).