Diesel Technic Italia S.R.L. na targach Transpotec Logitec | MOTOFAKTOR

Diesel Technic Italia S.R.L. na targach Transpotec Logitec

person Adrian Januszkiewicz 9/06/2022

W dniach 12-15 maja 2022 r. w Mediolanie odbyły się targi Transpotec Logitec, wiodące włoskie targi branży transportowej i logistycznej, gdzie pojawił się też Diesel Technic Italia S.R.L.

 

Wcześniej klienci końcowi Diesel Technic mieli możliwość otrzymania darmowych biletów na wejście na targi za pośrednictwem firmowych sieci społecznościowych. Miejscem targów Transpotec Logitec było centrum wystawiennicze Fiera Milano Rho.

 

Oprócz Parts Specialists jako atrakcją, Diesel Technic Italia S.R.L. skoncentrował się na Sklepie Premium i dywizji produktów Transporter. Klienci mogą znaleźć szeroką gamę ponad 36 000 części zamiennych na portalu partnerskim firmy, odpowiednich do pojazdów Citroëna, Fiata, Forda, Iveco, MAN, Mercedes-Benz, Opla i wielu innych marek. Dzięki swojemu programowi lojalnościowemu, Sklep Premium nagradza lojalność klientów warsztatów różnymi nagrodami i kuponami. Zasada jest bardzo prosta: Kupując produkty marki DT Spare Parts zbierane są tzw. korony. Można je następnie wymienić na cenne nagrody.

 

W podziękowaniu za rejestrację w Sklepie Premium odwiedzający targi otrzymali plecak. Ponadto już zarejestrowani użytkownicy mogli spodziewać się kuponu na 750 dodatkowych koron. Ogólnie rzecz biorąc, szczególnie aktywni użytkownicy z co najmniej 5000 koronami automatycznie otrzymują zaproszenie do Parts Specialists Club, w tym do grupy na Facebooku. Tutaj na profesjonalistów z warsztatów czekają kolejne korzyści, takie jak odzież klubowa, prezenty urodzinowe i konkursy z perspektywą zdobycia wysokiej jakości nagród i wzięcia udziału w specjalnych wydarzeniach.

 

W tegorocznej edycji targów Transpotec Logitec zaprezentowało się łącznie 361 wystawców. Przez cztery dni targów odwiedziło ponad 25 000 zwiedzających.

 

Źródło: Diesel Technic

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).