Denso udostępniło szkolenie z wycieraczek PowerEdge | MOTOFAKTOR

Denso udostępniło szkolenie z wycieraczek PowerEdge

person Redakcja 8/09/2023

Na platformie e-learningowej Denso Technic pojawiło się nowe szkolenie techniczne poświęcone wycieraczkom PowerEdge. Udział w nim jest darmowy.

 

Nowe szkolenie skupia się na konstrukcji wycieraczek PowerEdge i ich funkcjonalności. Szkolenie jest częścią „Ligi Prawdziwych Mechaników” Denso, w ramach której można zdobywać specjalne punkty i wymieniać je na nagrody. Po ukończeniu szkolenia każdy z uczestników otrzymuje certyfikat zaświadczający o odbyciu szkolenia. W 2023 r. na platformie e-learningowej pojawiły się również nowe szkolenia ze sprężarek klimatyzacji i filtrów kabinowych Denso. Szkolenia są dostępne po zalogowaniu TUTAJ.

Wycieraczki PowerEdge

Marka PowerEdge została stworzona przez Denso z myślą o wspieraniu dystrybutorów i warsztatów, a jej celem jest wypełnianie luk w ich istniejących ofertach i zapewnienie konkurencyjnego rozwiązania dla klientów szukających wysokiej jakości części zamiennych w dobrej cenie. Oferta obejmuje obecnie wycieraczki i sprężarki klimatyzacji.

 

W ramach programu wycieraczek PowerEdge dostępne są obecnie wycieraczki płaskie oraz szkieletowe:

 

12 wycieraczek płaskich (długości od 350-700 mm):

 

  • Uniwersalne złącze zapewnia montaż na 8 różnych rodzajach ramion i ich mocowań i zapewnia 90% pokrycie rynku
  • Opływowy kształt i niski profil zmniejsza opory wiatru (zapewnia stały docisk pióra wycieraczki do przedniej szyby w każdych warunkach)
  • Unikalna i smukła budowa wycieraczek
  • Smukła konstrukcja (zapewnia maksymalny kontakt z przednią szybą: ponad 70 punktów nacisku; opatentowana, punktowo wygięta sprężyna zapewnia równomierny docisk) i wyjątkowa wydajność
  • Najwyższej jakości japońska guma Fukoku (firma Fukoku jest znana jako najlepszy producent gumy na świecie)
  • Unikalny adapter do mocowania na ramieniu (pasuje do większości popularnych pojazdów w Europie, zapewniając 90% pokrycie parku pojazdów)

 

12 wycieraczek szkieletowych (długości od 350-700 mm):

 

  • Najlepsze w swojej klasie w teście trwałości po 100 tys. cykli
  • Montaż U-hook (pokrywa 50% europejskich pojazdów)
  • Naturalna guma pokryta warstwą grafitu (długotrwałe działanie)
  • Wytrzymała metalowa konstrukcja (chroniona przed korozją)

 

Źródło: Denso

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).