Sprężarki klimatyzacji w ofercie PowerEdge | MOTOFAKTOR

Sprężarki klimatyzacji w ofercie PowerEdge

Gamę części marki PowerEdge należącej do Denso rozszerzono właśnie o produkty z zakresu termiki, wprowadzając do oferty sprężarki klimatyzacji.

 

PowerEdge nie jest częścią standardowej oferty Denso. Marka ta została stworzona z myślą o wspieraniu dystrybutorów i warsztatów, a jej celem jest wypełnianie luk w ich istniejących ofertach i zapewnienie konkurencyjnego rozwiązania dla klientów szukających wysokiej jakości części zamiennych w dobrej cenie.

 

Części PowerEdge mają zatem bardzo duży potencjał sprzedażowy. Zostały one opracowane zgodnie z wymagającymi standardami projektowania i wykorzystania komponentów, tak aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na produkty wysokiej jakości, ale ze średniej półki cenowej. Oprócz wycieraczek, oferta obejmuje teraz także sprężarki klimatyzacji.

 

Gama kompresorów PowerEdge powstała w oparciu o fachową wiedzę Denso i stanowi alternatywę dla starszych pojazdów.

 

Części PowerEdge powstają z wysokiej jakości komponentów i materiałów i są testowane zgodnie z rygorystycznymi normami wydajności. Z kolei kompresory PowerEdge są wstępnie napełnione odpowiednią ilością właściwego oleju.

Obecnie linia sprężarek PowerEdge składa się z 31 numerów katalogowych, ale w ciągu najbliższych 12 miesięcy planuje się jej szybkie rozszerzenie. Oferta obejmuje zarówno sprężarki klimatyzacji do samochodów osobowych, jak i użytkowych, co dodatkowo zwiększa jej atrakcyjność dla starszego parku pojazdów.

 

Kompresory PowerEdge mają zastosowanie w wielu bardzo popularnych pojazdach, m.in. w Oplach Astra i Corsa, różnych modelach koncernu PSA, takich jak 206, 307, C3, Berlingo i Partner, a także licznych modelach VAG, np. Golf, Passat, Polo, A3, Leon i Octavia.

 

Linię części PowerEdge można przeglądać w dedykowanym katalogu internetowym, a także w katalogu TecDoc. Denso zajmuje się obsługą zamówień, dostawą, logistyką i obsługą klienta części PowerEdge.

 

Źródło: Denso

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).