Marka PowerEdge wchodzi na rynek europejski | MOTOFAKTOR

Marka PowerEdge wchodzi na rynek europejski

person Redakcja 9/03/2023

Denso wprowadziło na europejski rynek wtórny markę PowerEdge. Na początek wprowadzone zostały linie wycieraczek i sprężarek klimatyzacji.

Jakość i oszczędność to korzyści biznesowe

Choć nowa marka jest sprzedawana przez Denso, PowerEdge nie należy do standardowej oferty firmy. To odrębna marka stworzona specjalnie w celu dostarczania konkurencyjnych cenowo produktów, które umożliwią firmom z rynku wtórnego rozszerzenie swojej oferty i przyciągnięcie większej liczby klientów. Opracowane zgodnie z rygorystycznymi standardami jakości Denso, produkty PowerEdge spełniają konkurencyjne wymagania rynku wtórnego i są produktami wysokiej jakości ze średniej półki cenowej. Ponadto wszystkie produkty PowerEdge są objęte pełną obsługą Denso, obejmującą zamawianie, dostawę, logistykę i obsługę klienta.

 

Europejska premiera PowerEdge nadaje nowy, ekscytujący wymiar renomowanym częściom premium i usługom, które oferujemy pod marką Denso — powiedział Alexey Bartashevich, Senior Manager, Aftermarket Products Denso – PowerEdge to zestaw produktów z nowymi cechami, które wesprą dystrybutorów i warsztaty, „wypełniając luki” w ich istniejących asortymentach.

 

Zaopatrując się w części PowerEdge firmy mogą dotrzeć do klientów o innych potrzebach, a także oferować większy wybór swoim obecnym klientom, zwłaszcza gdy ich pojazdy się starzeją. Biorąc pod uwagę fakt, że średnia wieku aut w europejskim parku pojazdów rośnie, a kierowcy dłużej pozostają wierni swoim samochodom, wprowadzenie nowej marki nastawionej na jakość, wspartej niezawodnością i usługami związanymi z Denso, ma znaczący potencjał sprzedażowy. Ponadto, ponieważ klienci mogą zamawiać różne ilości produktów PowerEdge za pośrednictwem jednego zamówienia w Denso Europe, wydajność jest maksymalizowana.

Jakie linie części znajdują się w ofercie PowerEdge?

Europejska premiera PowerEdge objęła dwie kategorie produktów: wycieraczki i sprężarki klimatyzacji.

 

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na atrakcyjne cenowo wycieraczki na europejskich rynkach wschodzących, pióra wycieraczek PowerEdge są projektowane tak, aby spełniały powszechne standardy i specyfikacje rynku części zamiennych, a także były konkurencyjne cenowo. Dostępne są wycieraczki płaskie i szkieletowe, po 12 numerów części z każdej linii.

 

Więcej informacji o zastosowaniach wycieraczek PowerEdge można znaleźć w e-katalogu.

Gama wycieraczek płaskich obejmuje długości od 350 do 700 mm, pokrywając do 90% europejskiego parku pojazdów. Ich smukła konstrukcja wykorzystuje najwyższej jakości gumę i montaż za pomocą unikalnego, pojedynczego adapteru, maksymalizując zastosowania i łatwość montażu.

Z kolei wycieraczki szkieletowe PowerEdge są zoptymalizowane pod kątem trwałości i długotrwałej wydajności. Podobnie jak wycieraczki płaskie, są one pakowane w kartonowe pudełka, by ograniczyć ich wpływ na środowisko.

 

Na rynek wprowadzono również gamę sprężarek klimatyzacji PowerEdge, które zostały zaprojektowane jako jakościowa alternatywa dla pojazdów w drugiej połowie okresu ich eksploatacji.

 

Opierając się na bogatym doświadczeniu Denso w opracowywaniu układów klimatyzacji, sprężarki PowerEdge oferują optymalne połączenie trwałości, wydajności i ceny. Kompresory PowerEdge są produkowane przy użyciu wysokiej jakości komponentów i materiałów, są zawsze wstępnie napełniane odpowiednim olejem i testowane zgodnie z surowymi normami wydajności.

 

Choć na europejskim rynku części zamiennych Denso posiada już wiodącą gamę oryginalnych sprężarek klimatyzacji dla segmentu premium, PowerEdge tworzy dodatkową wartość, koncentrując się na oferowaniu produktów ukierunkowanych na dodatkowe zastosowania i starzejące się pojazdy. Linia kompresorów PowerEdge obejmuje 90 sprężarek mających zastosowania w samochodach osobowych i pojazdach ciężarowych. W ciągu najbliższych kilku lat asortyment PowerEdge zostanie poszerzony o nowe, interesujące zastosowania, by docelowo utworzyć kompletny, alternatywny program części.

 

Marka PowerEdge istnieje już w Ameryce, ale nie przenosimy po prostu produktów z tego rynku na rynek europejski; zamiast tego tworzymy całkowicie nową ofertę, dostosowaną do europejskiego rynku – dodał Alexey Bartashevich – Podczas gdy w USA gama produktów koncentruje się na rozrusznikach, alternatorach i częściach do układów oczyszczania spalin w pojazdach ciężarowych napędzanych silnikami Diesla, europejska gama części skupia się na potrzebach i możliwościach firm z rynku wtórnego po tej stronie Atlantyku.

 

Naszą misją jest zapewnienie naszym partnerom na rynku wtórnym wszystkich narzędzi, których potrzebują do osiągnięcia sukcesu. Dodanie zupełnie nowej marki w nowym przedziale cenowym, która przyciągnie do nich nowych klientów jest znaczącym krokiem w tym kierunku.

 

Więcej informacji na temat produktów PowerEdge można znaleźć TUTAJ.

 

Źródło: Denso

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).