Denso: przełomowe produkty na targach Automechanika | MOTOFAKTOR

Denso: przełomowe produkty na targach Automechanika

person Joanna Piszcz 24/07/2018

Podczas tegorocznych targów DENSO zaprezentuje innowacyjne produkty i przełomowe, pierwsze na świecie technologie.

Podczas targów Automechanika 2018 we Frankfurcie premierę będzie miało nowe, kompleksowe i przyjazne dla użytkowników narzędzie do diagnostyki pojazdów – e-Videns. Jest to urządzenie wyposażone w unikalne oprogramowanie, które umożliwia użytkownikowi – w czterech prostych krokach – zwiększyć wydajność warsztatu i przejrzystość podejmowanych działań.

 

e-Videns zapewnia między innymi możliwość sprawdzenia stanu technicznego pojazdu (jest to pierwsza tego typu technologia na świecie). Specjaliści DENSO będą demonstrować ten nowatorski produkt na stoisku D15 w hali 3.0 (nie w hali 4.0, jak podczas poprzednich targów) przez wszystkie pięć dni imprezy.

 

W sobotę 15 września gościem specjalnym DENSO będzie Mike Conway, gwiazda sponsorowanego przez DENSO zespołu rajdowego Toyota GAZOO, który świętował niedawno zwycięstwo w 24-godzinnym wyścigu Le Mans podczas trzeciej rundy Mistrzostw Świata FIA.

 

Doświadczony europejski zespół sprzedażowy DENSO, specjaliści ds. produktów i specjaliści techniczni będą codziennie dostępni, aby odpowiedzieć na pytania i podzielić się wiedzą na temat szerokiej oferty części firmy DENSO. Odwiedzający będą mogli również skorzystać ze specjalnych, interaktywnych ekranów z informacjami o produktach oraz rozwiązać quizy.

 

Odwiedź stoisko DENSO, aby uzyskać więcej informacji o naszych produktach, działaniach i specjalnych wydarzeniach. Więcej informacji jest dostępnych u lokalnego przedstawiciela DENSO Aftermarket.

 

Targi odbędą się w dniach 11-15 września 2018.

 

Źródło: DENSO

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).