Delphi Technologies Aftermarket nagrodzone przez TecDoc | MOTOFAKTOR

Delphi Technologies Aftermarket nagrodzone przez TecDoc

person Adrian Januszkiewicz 29/03/2022

Pod koniec 2021 roku Delphi Technologies Aftermarket otrzymała od TecDoc status Dostawcy Danych Premium ("Premium Data Supplier").

Delphi Technologies oferuje 32 tys. produktów, a od teraz może się pochwalić wyróżnieniem, jakie stanowi certyfikowany status Dostawcy Danych Premium.

 

Delphi Technologies Aftermarket jest znane z pionierskich oraz zrównoważonych programów i usług, a także wspiera dążenie TecDoc do doskonałości danych oraz bardziej przyjaznych dla środowiska i zrównoważonych praktyk w naszej branży. Proces rygorystycznych przeglądów zewnętrznych zapewnianych przez TecDoc daje wyższą jakość i większą niezawodność informacji dla klientów.

 

Delphi Technologies Aftermarket to wieloletni partner TecDoc. Ogromnie cieszymy się, że doceniono nasze zaangażowanie w podwyższanie jakości danych dla rynku części zamiennych. Otrzymanie tego wyróżnienia to efekt wspólnego dążenia do koncentracji na atrybutach, kryteriach i wartościach, jakich wymaga publikacja w katalogu TecDoc. To znak zaangażowania i ambicji Delphi Technologies w obszarze śmiałego wprowadzania lepszych zrównoważonych praktyk na wszystkich poziomach działalności — komentuje Jean-Francois Bouveyron, wiceprezes i dyrektor generalny Delphi Technologies Aftermarket Europa, Bliski Wschód i Afryka – Katalogowanie to zaledwie przykład działań, jakie możemy podjąć, by stworzyć wydajniejszy i bardziej zrównoważony łańcuch dostaw. Nasze połączone wysiłki ułatwiają uzyskanie dokładnych danych i pomagają ograniczyć problemy, takie jak zbyt wysokie zamówienia i transport. Nasza strategia produktowa opiera się przede wszystkim na tym, by oferować dany produkt wcześniej niż inne firmy, mieć jak najbogatszą ofertę i zapewniać doskonałość katalogową klientom na całym świecie. To wyróżnienie pokazuje, że nieustannie zmieniamy się na lepsze i realizujemy zgodnie z planem swoją strategię — a wszystko to dzięki naszym pracownikom – dodaje.

 

Do istniejącego portfolio firma Delphi Technologies Aftermarket dodała w 2021 roku ponad 1024 nowości, a w 2022 roku zamierza wprowadzić podobną liczbę numerów referencyjnych do swojej kompletnej oferty serwisowej, obejmującej wiele kategorii produktów, w tym hamulce, układ kierowniczy i zawieszenie, układy paliwowe, klimatyzacja i układy chłodzenia, zapłon, czujniki, urządzenia diagnostyczne, oprogramowanie oraz licencje.

 

Źródło: BorgWarner

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).