Continental z tytułem Laur Konsumenta Top Marka 2023 | MOTOFAKTOR

Continental z tytułem Laur Konsumenta Top Marka 2023

person Redakcja 9/03/2023

Continental zdobył wyróżnienie Lauru Konsumenta w kategorii „Innowacyjne technologie branży motoryzacyjnej (opony)”. Otrzymała tytuł Top Marka.

 

Laur Konsumenta to prestiżowe, niezależne wyróżnienie przyznawane bezpośrednio przez konsumentów, które powstało, aby uhonorować najbardziej zasłużone marki w swoich kategoriach. Tytuł przyznawany jest na podstawie głosów respondentów oddawanych podczas ankiet telefonicznych oraz na najpopularniejszych portalach internetowych, takich jak serwisy Grupy Wyborcza.pl, Grupy Gazety Prawnej czy Grupy Polska Press. W najnowszej, XIX edycji rankingu, Continental otrzymał 17% (180) z 1060 oddanych głosów w kategorii „Innowacyjne technologie branży motoryzacyjnej (opony)”, co uplasowało markę na pierwszym miejscu w tej kategorii.

Continental z tytułem Top Marka

Elitarne grono marek, któremu rokrocznie, mimo zmieniających się trendów rynkowych, udaje się utrzymywać czołową pozycję w plebiscycie Laur Konsumenta, zasługuje na specjalne wyróżnienie. Taką nagrodą jest tytuł Top Marka, który został przyznany marce Continental. Tym prestiżowym godłem mogą się pochwalić marki o szczególnej pozycji niekwestionowanego lidera w swojej kategorii.

 

Jesteśmy dumni z faktu, że opony Continental, oprócz topowych pozycji w profesjonalnych testach drogowych, cieszą się również ogromnym zaufaniem klientów, o czym świadczy przyznanie nam tytułu Top Marka Laur Konsumenta. Jest to dowód niezwykłego zaufania, jakim darzą naszą markę kierowcy oraz najwyższego poziomu osiągów i bezpieczeństwa, zapewnianego przez opony Continental – mówi Piotr Snakowski, Head of Marketing w Continental Opony Polska.

Nowość na sezon letni

Na zbliżający się sezon letni Continental oferuje nową, najwyższej klasy oponę PremiumContact 7, dostępną w rozmiarach dopasowanych do szerokiej gamy pojazdów. W ofercie producenta znajduje się również wielokrotnie nagradzana opona całoroczna AllSeasonContact, gwarantująca niezawodność w każdych warunkach pogodowych.

Opona letnia Continental PremiumContact 7

Źródło: Continental

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).