Continental obniża do 1 zł opłatę franczyzową w sieci BestDrive | MOTOFAKTOR

Continental obniża do 1 zł opłatę franczyzową w sieci BestDrive

person Adrian Januszkiewicz 4/05/2020

Continental wobec sytuacji związanej z epidemią COVID-19 zdecydował o obniżeniu do 1 zł półrocznej opłaty franczyzowej warsztatom partnerskim sieci BestDrive.

Taka forma wsparcia ma pozwolić przedsiębiorcom – właścicielom warsztatów i serwisów, którzy zdecydowali się na współpracę z Continental, zabezpieczyć najważniejsze w tym momencie potrzeby związane z ich codziennym biznesem.

 

Zgodnie z decyzją Continental, właściciele 57 serwisów należących do sieci BestDrive w Polsce nie muszą wnosić opłaty za pierwsze półrocze bieżącego roku w pełnej wysokości. Zapłacą jedynie 1 zł netto.

 

Obniżka opłaty franczyzowej ma ułatwić serwisom nieprzerwaną kontynuację działalności w trudnej, nieprzewidzianej sytuacji rynkowej, w jakiej znaleźli się ich właściciele i pracownicy w drugim kwartale 2020 roku wskutek epidemii.

 

Mniejsza liczba klientów, wydłużone czasy obsługi oraz zachowawcze podejście klientów do decyzji zakupowych to jedynie część utrudnień. Jednocześnie pojawiły się nowe, dodatkowe koszty związane z zabezpieczeniem i ochroną pracowników oraz klientów.

 

Niezbędne, wymagane nowymi przepisami wydatki przeznaczone na higienę osobistą i dezynfekcję mają pozwalać na utrzymanie najwyższych standardów sanitarnych i nieprzerwaną pracę serwisów. Symboliczna opłata franczyzowa ma ułatwić pokrycie dodatkowych kosztów lub może wspomóc utrzymanie zatrudnienia w tym trudnym okresie.

 

W całej Europie sieć BestDrive liczy ponad 2200 warsztatów. W jej serwisach można m.in. kupić i wymienić opony, przeprowadzić diagnostykę, sprawdzić klimatyzację, układ hamulcowy, jezdny – i nie tylko.

 

Źródło: Continental

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).