Consistent Quality. Full Stop! - kampania febi Truck | MOTOFAKTOR

Consistent Quality. Full Stop! - kampania dedykowana układom hamulcowym febi Truck

person Redakcja 14/09/2020

febi bilstein rusza z nową kampanią marketingową podkreślającą kompetencje febi Truck w zakresie układu hamulcowego.

Na niezależnym aftermarkecie febi jest wiodącym dostawcą klocków i tarcz hamulcowych do pojazdów użytkowych – zapewniającym pokrycie ponad 97% samochodów największych marek europejskich (“WIELKA 7”). Pod hasłem nowej kampanii “Consistent Quality. Full Stop!” znana niemiecka marka zwraca uwagę na swój szeroki asortyment elementów hamulcowych.

 

W przypadku awaryjnego hamowania liczy się każdy centymetr. Dlatego kampania skupia się na jakości: wszystkie produkty hamulcowe febi spełniają specyfikacje OE w zakresie doboru materiałów. Również ciągła kontrola jakości jest standardem stosowanym przez producentów fabrycznego wyposażenia.

 

Wszystkie klocki hamulcowe febi posiadają specjalnie wkomponowane paski mieszanki – tzw. “tygrysie paski”, które skracają okres układania się klocka hamulcowego oraz zapewniają niezmiennie wysoką skuteczność hamowania od momentu montażu.

 

Wysoką jakość produktów podkreśla między innymi fakt, że tarcze hamulcowe nie są stosowane wyłącznie w normalnym ruchu drogowym, ale także w oficjalnych wyścigach ciężarówek. Od wielu lat Steffi Halm – jedyna kobieta startująca w serii wyścigów FIA Truck Racing, ale także cały zespół Team Schwabentruck polegają na tarczach hamulcowych febi.

Ponadto febi posiada w ofercie wiele produktów do tarczowych i bębnowych układów hamulcowych: dźwignie wałka rozpieraka, wałki rozpieraka, szczęki hamulcowe, zestawy naprawcze zacisków hamulcowych, a od teraz również siłowniki membranowe. Asortyment jest stale poszerzany: w roku 2020 do oferty dojdzie jeszcze więcej klocków i bębnów hamulcowych. Części zamienne febi objęte zostały 3-letnią gwarancją producenta.

 

Wszystkie informacje na temat szerokiej oferty febi Truck w zakresie układów hamulcowych można znaleźć TUTAJ.

 

Artykuł sponsorowany przez febi bilstein

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).