Cenne wyróżnienie dla BASF | MOTOFAKTOR

Cenne wyróżnienie dla BASF

person Sabina Słąba 5/03/2013

Firma BASF otrzymała uznawaną na całym świecie nagrodę "iF design award".

Firma BASF otrzymała nagrodę “iF design award” w kategorii “Media drukowane – media reklamowe” za katalog “Wide Awake”. Kryteria oceny obejmowały język grupy docelowej oraz treści, jakość projektu, kreatywność, wybór materiału i formę obróbki, jak również efektywność ekonomiczną i znaczenie klienta. Ceremonia wręczenia nagród “iF design award” odbyła się w siedzibie firmy BMW World w Monachium.

IF design award jest jedną z najważniejszych nagród projektowych, tym bardziej jest to ogromne wyróżnienie dla naszej pracy. Mark Gutjahr projektant działu BASF Coatings

 

“iF design award” jest drugą nagrodą dla firmy BASF w dziedzinie innowacyjnych narzędzi komunikacyjnych dla klientów. W 2012 roku firma BASF otrzymała nagrodę “Red Dot Award”. Ponadto w 2011 roku innowatorzy kolorów zdobyli nagrodę w konkursie Automotive Brand Contest za metaliczną farbę XFine, natomiast w konkursie Materialica Design & Technology Award zwyciężyli w kategoriach nawierzchnia i technologia.

 

Nagrody “iF design award” 2013 przyznane zostały przez grupę 49 międzynarodowych ekspertów rozpatrujących 4000 zgłoszeń od ok. 2000 uczestników z 50 różnych krajów.

 

Źródło: BASF

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).