Budweg na targach Automechanika 2022 |

O korzyściach płynących ze zrównoważonej regeneracji fabrycznej będzie można porozmawiać podczas targów Automechanika Frankfurt z przedstawicielami firmy Budweg Caliper.

 

W dniach 13-17 września 2022 r. Frankfurt będzie ponownie centrum świata dla branży motoryzacyjnej. Targi Automechanika znów pojawiły się na mapie targowej.

 

To zdecydowanie za długo, gdy rynek wtórny IAM miał trudności ze spotkaniami, nawiązywaniem kontaktów, dzieleniem się wiedzą i omawianiem ostatnich wydarzeń w branży, ale teraz możemy wreszcie ponownie spotkać się osobiście. Więc wyłącz komunikatory i spotkaj się z Budweg na imprezie aftermarketowej roku – zachęcają przedstawiciele firmy.

 

Z przedstawicielami firmy Budweg będzie się można spotkać na stoisku F61 w hali 3.0 , gdzie cały zespół będzie gotowy nadrobić zaległości i podzielić się bogactwem wiadomości związanych z hamulcami i nowościami.

 

Innymi słowy, możesz wpaść w dowolnym momencie i posłuchać o korzyściach płynących ze zrównoważonej regeneracji fabrycznej i zapoznać się z jednym z wiodących w branży asortymentem wysokiej jakości zacisków hamulcowych do samochodów osobowych i dostawczych – zachęca Budweg.

 

Źródło: Budweg

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).